| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Iridology |

Sağlığı ve Hastalıkları

Iridology kullanma Enflamasyon Ortaya Çıkardı nasıl

Iridologygözüniris inceler alternatif tıp şeklidir . It'isiris işaretler ve renklerin farklı türdevücutta sağlık sorunlarının farklı gösterebilir inanıyordu . Iridology belirli hastalıkların veya durumların teşhis etmek için kullanılmaz. Aksine , genel güvenlik açıklarını ve zayıf gösterir . Bu inflamasyon dahilkalp, karaciğer, akciğer , omurga ve dalak dahil olmak üzere tüm önemli organları potansiyel sorunları ortaya çıkarmak için kullanılabilir . Öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin . SenUluslararası Iridology Uygulayıcılar Derneği
gelen Iridology kamera
Sertifikasyon
Daha Talimatını Göster Iridology grafik
İnternet erişimi
Iridoscope
Bilgisayar ihtiyacınız olacak şeyler enflamasyonu tanıdınız
Iridology kullanarak
1

muayene içiniris aydınlatmak ve büyütmek için bir iridiscope kullanın. Eğer profesyonel bir iridoscope ellerini alamıyorsanız , bir el feneri ve bir büyüteç çalışabilirsiniz .
2

bir iridology kamera kullanarakiris bir fotoğrafını çekin . Bu şekilde , işaretler ve renklenmelerhastanın gözlerinde bir ışık parlamaya devam etmeden uzun uzadıya ele alınabilir .
3

iris koyu gri işaretler arayın . Bu hücre bozulması belirtebilecek , kronik inflamasyon ortaya çıkarabilir .
4

küçük beyaz noktalar ya da çizgiler için arayın . Bu şiddetli iltihap ortaya çıkarabilir . Sen tıbbi yardım almalısınız .
5

sorunlar ortaya çıkabilir ve bunlar ne olabilir nerede daha iyi bir fikir almak için bir iridology grafik ileiris fotoğrafları karşılaştırın . Unutmayın, ancak, bu iridology , tek olası sorun alanları belirli hastalıklar ortaya koymuyor .
6.

sorun alanları hakkında bir doktor ile konuşmak içinhastayı Tavsiye ve yaklaşık tavsiye aramak için ne gibi önlemler gelecekteki sorunlara karşı çekmek . Bunun yerineuygulayıcısı dahahasta iseniz , buna göre kendi doktor randevu .
7.

ziyaret Iridology.com iltihabı tanımak iridology kullanma hakkında daha fazla bilgi için ( aşağıda Kaynakları bakınız ) .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com