| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Tıp Fatura |

Sağlığı ve Hastalıkları

Tıp Fatura ve Kodlama Sertifikasyonu Hakkında

Tıp fatura ve kodlamasağlık alanındaen hızlı büyüyen kariyer biridir . Sertifikasyongerekli ders çalışmalarını tamamlayarak vesertifika sınavı geçerek elde edilir . Bu sertifikaları sunan çeşitli programlar vardır ; Eğer seçtiğinizprogram tamamen akredite ve tüm departman standartlarına kadar olduğundan emin olmak istiyorum ancak . Tıp Fatura ve Kodlamaalanında öğretici gereksinimleri için kesin bir standart yokturGerçekler

rağmen , çoğu işverenler akredite bir kurumdan sertifika sahip bireylerin işe arıyorlar . Bu tür sertifikaları teklif çeşitli okullar ve programları vardır . Eğer kayıt seçebilirsinizprogramısertifika almak için gerekli olan belirli kriterleri ve eğitim olacaktır . Farklı programlar sundukları derece ve sertifikalartürü açısından farklılık gösterir.
Fonksiyon

Medikal billers ve Coders çeşitli tıbbi grupların merkezi üyeleridir. Onların görevleri pratisyen veya sağlayıcı bir hastaya işlenen hizmetler için ödeme toplamak için farklı sigorta sağlayıcıları iddiaları göndererek içerir . Bir hasta gibi hizmetleri aldıktan sonraiddia faturalı ve işlenebilir , böylece , daha sonrauygun kodu gönderin. Tıp Fatura ve Kodlamaalanında öğretici gereksinimleri için kesin bir standart olmasına rağmen , çoğu işverenler akredite bir kurumdan sertifika sahip bireylerin işe arıyorlar .
Faydaları

Sertifikalı tıbbi fatura

ve kodlama uzmanları daha kolay işe ve olmayanlar daha fazla para kazanmak için eğilimindedir . ABD hükümeti Medicare ve Medicaid iddiaları ile anlaşma tüm kodlayıcılar uygun sertifika ve sonraki kimlik bilgilerine sahip ısrar ediyor . Sertifikalı olmaavantajı getirdiğitanıma içinde yatıyor . A sertifikalı mesleki kurs çalışmasını başarıyla tamamlayan ve elektronik kayıt yönetimi , sağlık sigortası kurallar ve yönetmelikler , sigorta talep gönderimleri ve diğer şeyler arasında finansal analiz gibi alanlarda verimliliği kurarsınavı , geçti . Healthcarejobs.org göre ,$ 8 $ 10 ücret aralıkları başlayan ve 30 $ 40 $ ve deneyim sizin sorumluluk ve yıllara göre yukarda artar .
Time Frame

Tıp Fatura çoğu ve Sertifikasyon programları Kodlama az bir yıl içinde tamamlanabilir . Bu zaman diliminde, farklı programlar ve çeşitli uzmanlık için mevcut sertifikalar türleri ile değişebilir . Bir sertifika programına kayıt seçerseniz , bunu Müttefik Sağlık Eğitim Programları Akreditasyon ( CAAHEP ) veyaAmerikan Sağlık Bilgi Yönetimi Derneği ( AHIMA ) Komisyonu ya tarafından akredite olduğundan emin olmak istiyorum . Eğerders çalışmalarını tamamladıktan sonrasertifika sınavı geçmelidir . Sertifikasyon artık her yerde bir yıl arasında olabilir sınırlı bir süre için genellikle geçerlidir . Daha sonra o onaylı sürekli eğitim kredisi , ileri eğitim ya da bir recertification sınavınıntamamlanmasından ispatı gerektirir , hangi yenilenmesi gerekmektedir .
Kimlik

bu yolda başlamadan zaman , sensertifikasyon giriyoruz programı ve akreditasyon konusunda açık olduğundan emin olun . Sertifikasyon lisans olarakaynı değildir , bu yüzden gelecekteki konumu gerektirecektirözel ihtiyaçlarını belirlemek için emin olun unutmayın . Buna ek olarak , sizeen uygun olacak bir ortam seçin . Seçenekleri keşfetmek ; online tamamlanabilir birçok sertifika programları vardır . Bu sizin sertifika aldığınızda sizin için kullanılabilirfarklı fırsatlar ve kariyer seçenekleri bir farkındalık olması da merkezi. A Tıp Fatura ve Sertifikasyon Kodlama ayrıca bir ofis müdürü , müdür , sınav ve daha fazla olması uygun olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]