| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofreni için YatışlarınınEtkileri

Şizofreni gerçeklikten fantezi ayırmak için bir kişinin yeteneğini engelleyen bir ruhsal hastalıktır . Bazı durumlarda , şizofreni bölüm kısa veya uzun süreli yatış ile tedavi edilebilir . Hastanedeetkileri hasta gözlem , istikrar ve güvenliği içerir . Yatış dahastanın ilaç ve terapi tedavisi düzenler . Yatış süreleri genellikle kısa ve bunlar stabilize sonra hastaların serbest bırakılabilir . Gözlem

şizofrenik hastanelik ederek,hastanın doktor ve psikiyatristler ilk elden onun belirtileri gözlemleyebilirsiniz . Buhasta için gelecekteki tedavi rejimleri terzihekimler fikir verebilir .
Stabilizasyon

Yatış şiddetli şizofrenik sırasındahastaya güvenli bir ortam vererek bir şizofren stabilize bölüm . Hastaneye yatışhasta gerçeklik üzerine bir kavrayışa yeniden yardımcı olabilir .
Koruma

Schizophrenic patlamaları kendine zarar ya da içinpotansiyele sahip şiddetli psikotik bölüm olabilir Allah'a diğerleri zarar . Yatış , sevdiklerini zarar kendini zarar verme veya intihar gelenhastayı önleyebilirsiniz . Hissediyorum çünkü
İlaç

Şizofrenler nedeniyle istenmeyen yan etkilerine karşı ilaç alarak durdurmak ya da olabilir onlar tedavi edilmiştir . Hastaneye yatışhastareçete ilaç alarak ve ayrıcahastayarejim terzi .
Terapi

Şizofrenler düzenli yararlı danışmanlık veya terapi seansları gitmek değil sağlayabilirsiniz . Yatış grup terapisi ve bir -bir tedavi sunar vehastanın psikoterapi almasını sağlar .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]