| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Yaraları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Diyet Ne Tür kanayan ülserlerin için iyi mi ?

Yaraları hemen hemen her zaman herkes grev olabilir , ortak bir acı bir durum vardır . Ülserler aslında stresin neden olduğu düşünülmektedir olmasına rağmen , aslında bakteri neden olur. Her ne kadar ilaç semptomları en aza indirmek ve iyileşmeyi hızlandırır yardımcı olabilir hedefli bir diyet yapışmasını , herhangi bir ülser tedavi planınınbelkemiğini oluşturmalıdır . Peptik Ülser

ülser mide asidi tarafından yenmiş olan mideastar küçük bir delik olduğunu. Normalde sindirimişlemi sırasında zarar görmesini sizin mide astar engelleyen bir mukus tabakası olmasına rağmen ,bakteriler H. pylori ülser gelişmekte hassas hale , zayıflatmak astar neden olur. Bir kanama ülser tedavisindenormal dersenfeksiyonu savmak için antibiyotik kullanmaktır . Bir ülser ve kanama ülser arasındakifark kanayan ülsersindirim sistemi içine sızmaya kan neden bukan damarlarının içine yemek için izin , ve , bir süre tedavi edilmezse olmuştur olduğunu .
diyet ve Kanama ülser

Diyet belirtilerini şiddetlendirebilir muhtemel tetikleyici gıdalar kaçınarak rahatsızlık en aza indirerek bir kanama ülser yardımcı olabilir . Bazı yiyecek türleri potansiyelH. pylori bakterisi nedenzarar artmaktadır , çok daha mide asidi aktivitesini teşvik ediyoruz. Senin ülser tedavisırasında (tamamen bu besin gruplarını kaldırarak ) bir eliminasyon diyeti Going hızlı bir iyileşme sağlamak için yapabileceğinizen iyi şeydir.
Kaçının
Foods bir kanama ülser ile uğraşırken

büyük bir mide tahriş olarak , kafein tüketimini ortadan kaldırarak her şeyden önemlidir . Ayrıca, baharatlı yiyeceklerin tüketimini azaltmak isteyecektir . Laktoz ürünleri - özellikle süt - ülseri olan bireyler için genellikle mevcut zorluklar , bu nedenle sakınmak isteyebilirsiniz şüphe durumunda . Son olarak , tamamen alkol tüketimini , rafine un ve şeker ortadan kaldırır.
Foods

Tüketim Maryland Medical CenterÜniversitesi göre , flavonoid içeren gıdalar aslında bu H. pylori büyümesini inhibe eder. Bu besinler kereviz , kızılcık , elma , sarımsak ve soğan bulunur . Genellikle meyve ve sebze bir diyet zengin , konuşma ve kanayan bir ülser ile uğraşırken lif en iyi bahistir . En az bir meyve ve her yemek ile bir sebze tüketmek hedefliyoruz. Tavuk ve hindi gibi yalın kesintileri ile diyetkırmızı et en değiştirin .
Hususlar

Maryland Medical CenterÜniversitesiuzmanları da takviye tavsiye bir kanama ülser mücadeleye yardım etmek Lactobacillus acidophilus içeren bir probiyotik ile . Günde beş milyar ila 10 CFU sağlayan bir doz alın. Ayrıca bir günlük multivitamin içeren ( en azından vitamin A , B, C , ve E ) besin alımı yuvarlak dışarı yardımcı olur.

Alınması gerekir

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com