| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Çekiciler Kamyon Yük Yer değiştirmeler Nasıl Engellenir

Traktör römorkları her günkarayolları üzerinde malzemenin büyük miktarlarda çekmek . Bu sürücüleri ve yükleyicileraracın kargo ve bütün önlemler değişen veağırlık dağılımı fırlatarak onu durdurmak için alınmış olduğuherhangi tehlikelerin farkında olması önemlidir . Kravat Zincirleri
askıları
( gerekli ) Siz
Daha Talimatını Göster ihtiyacınız olacak şeyler 1 yükü eşit olarak dağıtın


. Römorkun tamamen dolu değilse , biri diğerinden daha duvara karşı daha fazla ağırlık yok , böylece römork orta genişliği ağırlığının kadar koydu. Onlar kadar orada kayması olmaz çünkü ,akslar üzerinde ağır yükler tutun .
2

Kayış yükler kemerlerle ile yerine . Katta veya askıları yerinde çapa yükleri yardımcı bağlı olabilirrömorkduvarlarında koyun . Rahatçakayışları kravat ve onlar gibikargo dayanmaktadırahşap palet gibikargo güçlü parçaları , bağlı olduğunuzdan emin olun .
3

zincirleri ile özellikle ağır yükleri aşağı Kravat . Zincirler daha yaygın düz yatak kamyon kullanılan , ancak bir traktör römork ağır ekipman ya da sac yığınlar gibi , özellikle ağır ve tehlikeli bir şey çekme ise , zincirler değişen ve hareket onu durdurur .


sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com