| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Çevre Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Geri Dönüşüm Kutusu'nu Sipariş

geri dönüşüm kutusu Başlarkenilk ve kolay , adım evinizin veya ofisinizin yeşil bir yer haline getirme yolunda alabilir . Geri dönüşüm kutuları Eğer çöp kadar biter atık geri dönüşüm malzemeleri sıralamak için izin . Geri kazanımı, geri dönüştürülebilir malzemeler, yeni ürünler haline yeniden üretilmiş olabilir berigezegen doğal kaynakların korunmasına yardımcı oluyor . Evinizde veya ofisinizde bir geri dönüşüm kutusu yoksa , sizeuygun bir varlık ile bir istekte tane alabilirsiniz . Talimatlar 1 bir daire ya da kınamak karmaşık yaşıyorsanız , yönetilen bir binanın içinde ev ya da iş kiralamak , bir geri dönüşüm kutusu için ev sahibi ya da emlak yönetim şirketi değildir


. Zaten herhangi yoksa ev sahipleri ve mülkiyet yöneticileri bir geri dönüşüm kutusu elde yardımcı olabilir .
2

şehir atık yönetimi departmanına başvurun. Eğer geri dönüşüm kutusu pikap içinşehir sınırları içinde olup olmadığını öğrenin , yoksa planlanmış alıcılar için özel bir geri dönüşüm şirketi ile irtibata gerekiyorsa . Bu bilgiler, posta kodu dayalı olacaktır .
3

şehir atık yönetim şirketi veya özel geri dönüşüm şirketinden bir geri dönüşüm kutusu isteyin . Şirket olanaðý bidonları ücretsiz yaparsa cebindenbin satın almanız ya da olup olmadığını sorun.
4

boyutu sınırlamaları ve kısıtlamaları hakkında bilgi. Bu geri dönüşüm kutularıboyutuna gelince yaşamak vegeri dönüşüm toplama hizmetipikap yapıyor yere bağlı olarak , kısıtlamalar olabilir . Senalma şirket toplamak için çok büyük bir geri dönüşüm kutusu satın almak istemem . Onlar için ücretsiz geri dönüşüm kutuları teklif eğer
sizin ilçesinde 5

İletişim dönüşüm organizasyonlarının bulmak için . Bir organizasyon geri dönüşüm başlatmak için topluluk üyeleri teşvik etmek için çalışıyorum bir yol olarak ücretsiz geri dönüşüm kutuları dışarı veriyor olabilir .
6.

satın olun veya ücretsizgeri dönüşüm kutusu edinin. Eğerilçe atık yönetimi toplama departmanı ya da özel bir şirket aracılığıylageri dönüşüm kutusu sipariş varsa, bunlar için ön kapıyabölmeyi teslim edecek . Bunu aldıktan sonra,alıcı program geri dönüşüm için ne olduğunu bulmak . Adres pikap için kendi rotaya eklenir emin olun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]