| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Diş Çekme nasıl

bir çocuk için diş kaybetmek onların hayatında heyecan verici bir zaman olabilir . Onların ebeveyn olarak , onları zarar korkusuyla kendi diş çekme tereddüt olsa da ,acıyı en aza indiren bir diş çekme için çeşitli yollar vardır . Talimatlardiş çekmek için yeterince gevşek kadar 1

bekleyin
. Bu Üstüste alacak hazır ve çığlık ve çocuğun ağlama çok içerecektir önce bir diş çekme . Çocuğunuz onu gevşetmek için iki ya da üç günboyunca onların diliyle birkaç kezdiş kıpırdatmak var .
2

diş çekin önce Numbalanı. Çocuğunuzun bir buz küpü veya kendi ağız uyuşturmak yardımcı olmak için bir popsicle üzerinde emmek olabilir . Ayrıca
3

.Gevşek dişin etrafında sakız bölgesini uyuşturmak için bebeklerin diş çıkarma için , onlara bazı bebek uyuşturma jel vermek baş ve işaret parmağı ilegevşek diş Hold . Dişin iç vedış üzerinde başparmak üzerinde parmağınızı koyun . Hızla büküm veson kök gevşetti kadardiş çekin ve dışarı çıkar .
4

açık sakız alan üzerinde soğuk bir bez koyarak hızla kanama durdurun. Kanama yavaşladı sonra , çocuğunuza herhangi bir ağrı yatıştırmaya yardımcı olmak için başka buzlu şeker ya da dondurma küçük bir fincan verir .
5

küçük bir plastik torba içindediş yerleştirin veonların yastığınızın altına koyun geceleri uyurken Tooth Fairy elinden almaya gelmek .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com