| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Eğer şiddetli diş ağrısı varsa, uygun bir tanı için bir diş hekimine görmelisiniz vesorununköküne almak

Nasıl Diş ağrısı davranın . Bir Dişçiye sonra, size evde ikenağrıyı hafifletmek için çeşitli ürünler kullanabilirsiniz . Bu gibi hassas dişler veya şişmiş ve dişeti kanamaları gibi diş ağrısının birçok nedeni vardır . Diş ağrısı tedavisi içinen kolay yolu , bir ilaçlı gargara kullanarak diş macunu değişen bir on - the-spot ağrı kesici jel kullanılarak ya da ağrı kesici hap alarak gereğidir . Talimatlar 1

ağrınınkaynağını teşhis
. Evde tedaviağrıya neden olan ne dayalı farklı olacaktır . Kendinize şu soruları sorun : bunları fırça ya da soğuk bir şey lokma musunuz dişlerin zarar ? Diş etleriniz zarar mı ? Sadece bir diş prosedürü var mı ? Eğer hassas dişlerin yol açtığı acıyı hafifletmek için , böyle Synsodyne gibi hassas - diş macunu kullanın , bir diş ağrısı ?
2

var. Synsodyne hassas dişleri güçlendirir ve ağrıyı hafifletir ve diş hekimleri tarafından tavsiye edilir .
3

dişleri güçlendirmek için , böyle ACT gibi bir florür gargara kullanın . Florür , dişleri güçlendirir , diş çürümelerini önlemek ve ağrıyı yardımcı olur .
4

kullan Peridex veya Periogard şişmiş ve kanayan diş etlerini rahatlatmak için . Bu ağız çalkalama ağız bakteri miktarını azaltarak diş eti iltihabı tedavi etmek için çalışır. Bağışıklık sistemleri baskılanmış İnsanlar ağız yaralarınınoluşumunu azaltmak için Peridex veya Periogard ya kullanmaları tavsiye edilir . Sayfa 5

ağrıyı tedavi etmek için , örneğin İbuprofen gibi , bir over- the-counter ağrı kesici kullanın
. Sadeceönerilen doz almak ve birkaç gün sonra kullanmaya devam . Ağrı birkaç gün ağrı hapları aldıktan sonra devam ederse ciddi bir diş sorunu olabilir , çünkü , bir diş hekimi danışmalısınız .
6

on için , böyle Orajel gibi bir uyuşturma jel kullanın - nokta ağrı kesici . Orajel hassas dişler, ağız yaraları , diş ağrısı, diş ağrısı , ağrı ve kanama diş etleri davranır . Parmağındatıp bir damla koyun veağrıkaynağına doğrudan yerleştirin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]