| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doktor gerçekleştirir Obezite Cerrahisi Ne Tür

? Obez insanların kilo döken yardımcı olmak için bir son dakika işlemdir Obezite cerrahisi , yerel bir hastanede bir bariatrik cerrah tarafından yapılır . Onların hastaları, kilo kaybı cerrahi için uygun olmadığını Bariatrik cerrahlar belirlemek ve eğer onlar yapmak ,doktorlar mevcut prosedürlertürlerinden herhangi birini gerçekleştirin . Bir kişinin kilo vermek için başka bir yolu olduğunda Kimlik

Obezite cerrahisi yapılır . Orada obezite cerrahisinin farklı türleri vardır veen yaygın üç gastrik bypass cerrahisi , lap -band ameliyatı vegastrik sleeve prosedürü vardır . Gastrik
Türleri

bypass ameliyatı , bir cerrah , bir tek diğerinden midenin bir bölümünü ayırarak yutar gıda miktarını azaltır. Lap- bant cerrahikalan küçüktür , böylece midenin bir kısmını bloke etmek için bir silikon lastik bant kullanmaktadır. Bu işlemlerin her ikisi kısıtlayıcı ameliyat türüdür .
Diğer Türleri

Gastrik bypass cerrahisiküçük kesiler yoluyla tanıtıldı laparoskopik bir aracı kullanarak içerir vücudun bir ekranda bir bireyin içini görmek mümkün olduğunu böylece . Obezite ameliyatları diğer türleri dikey bantlı gastroplasti ve biliopancreatic saptırma .
Cerrahi Öncesi

işlem öncesi Obezite cerrahları müşaviri hastalarını tedavi , beklentileri ve diğer kaygıları tartışmak için bir hasta olabilir .
cerrahisi sonra

ameliyattan sonra , obezite cerrahlar hastalarının yeni ağırlığına uyum yardımcı olur. Bunlar diyet ayarlamaları tavsiye ve egzersiz başlamak için hazır olduğunda onların hasta öneriyoruz.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]