| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Lazer Göz Ameliyatı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Lazer Göz Cerrahisi içinBüyük Olasılıkla Komplikasyonlar Nelerdir

? Lazer göz ameliyatı gözlük takan birçokvizyon düzeltebilirsiniz . Cerrahi genellikle görme sorunları için sihirli bir çözüm gibi görünüyor , ancak potansiyel komplikasyonları var yok . Düzeltme Komplikasyonlar

lazer göz ameliyatı ile gözlerinizi üzerinde veya altında - düzeltilmiş olabilir bir şans var . Herkes 20/20, vizyon elde edebilirsiniz . Her kornea farklıdır, dolayısıyla komplikasyonlar oluşabilir . Aşırı düzeltme normalde 1-3 ayda stabilize ve nadiren kalıcıdır. Kalıcı ise , zaman zaman gözlük takmak zorunda olacak . Altında düzeltme daha fazla lazer göz ameliyatı ile ya da gözlük veya kontakt lens ile tedavi edilebilir .
Geçici Sonuçları

Vizyon düzeltme Eğer özellikle eğer , her zaman kalıcı değildir sağduyulu . Senyolda gözlük gerekebilir . Lazer göz ameliyatı nispeten yeni olduğunu ve tümuzun dönem sonuçları dokümante edilmemiştir .
Vision Komplikasyonlar

Olası komplikasyonlar vizyon çift görme , kamaşma dahil , gece miyopi , bulanıklık ve haleler . Glares , gece miyopi ve haleler büyük gece görme etkileyebilir .
Kuru Göz ve Astigmat

ameliyat sırasında astigmatizma alabilirsiniz . Kornea normalden biraz farklı bir şekli olduğunu velazerkornea çözgü eğer oluşabilir astigmat olduğunu. Bu kontakt lens daha zor hale getirecektir . Lazer göz ameliyatı da zamanla kötüleşebilir ve kalıcı hale gelebilir göz kuruluğu semptomlarına neden olabilir .
Enfeksiyon

Her ameliyatta olduğu gibi , lazer ile enfeksiyon riski var göz ameliyatı . Veya görme kaybı - - Göz enfeksiyonları Kornea skar neden olabilir eğer tedavi edilmezse

.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]