| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Iridology |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yeni Başlayanlar için Iridology

Iridology " okuma" ya da bir kişinin sağlığı , kişilik ya da enerji anlamak içinşekil , renklendirici vegözlerin işaretlerini yorumlamauygulamadır . Iridologistsgözünde bazı şeyler bakarak , bir kişinin güçlü, zayıf yönleri ve diğer kişilik özellikleri ve özellikleri hakkında önemli faktörleri belirlemek inanıyoruz . Bu bilgiler daha sonra hayat ve ilişkileri hakkında kararlar için kullanılabilir . Kahverengi göz tipi , mavi göz tipi ve karışık - göz tipi : Göz Türleri

irodology üç büyük göz tipi vardır . Kahverengi göz türü olarak kabul olanlar tamamen kahverengi gözleri var , veiris kahverengi renkli lifler tarafından 100 % kaplıdır . Eğerkahverengi göz türü ise,iridology terim hematojenik olduğunu. Mavi göz tipi olanların , beyaz veya gri bir arka plan ile saf mavi gözleri , ya da mavi gözleri ya var . Mavi gözlü türleri lenfatik vardır . Son olarak , karma - göz türleri kahverengi ve /veya tamameniris karşılamak için yeterli renk lifleri yok kahverengi lekeler ile mavi bir arka plan var . Karışık göz tipleri bilıyer denir .Uluslararası Iridology Uygulayıcıları Derneği göre


, kahverengi göz tipleri kan dengesizlikler ve zorluk (özellikle kalsiyum) mineralleri depolamak ve metabolize duyarlıdır . Kahverengi göz tipleridolaşım sistemi ya dakaraciğer , kemik iliği veya dalak gibi kan üreten organlar , ilgili sağlık sorunları olması muhtemeldir .

Kahverengi göz türlerinin aksine , mavi -ye türleri daha vardır akciğerler , lenf sistemi ve böbrekler ile sorunlarına duyarlı . Blu- gözlü türleriakciğerakciğerler ve bileşenleri ,lenf sistemi ( dalak , lenf düğümleri ) ,böbrekler veeklemler .

Nihayet, karma - göz türleri eğilimli , mukoza izlemek için teşvik edilmektedir karaciğer ve sindirim sorunları .
diğer renklenmeli

Genellikle , diğer renkler beneklergöz , ayrı bir formu türlerini sınıflandırırana göz rengi görülebilir . Örneğin, sarı ve turuncugöz görülen diğer renklerdir . Sarıgözbeyazlar görülürse ,renk karaciğer veya safra kesesi sorunları gösterebilir . Sarıiris kendisi görülürse ,renk böbrek fonksiyonu ile sorunlarını gösterebilir . Iris Orange karbonhidrat , yüksek veya düşük kan şekeri ya da karaciğer ve pankreas zayıflık metabolize bir soruna işaret ediyor olabilir .Gözüyle
Yüzük

vardır gözünde tespit edilebilir halkaların dört ana tipi ne olursa olsun, göz rengi . Bu dört halkalar da iridology bir rol oynamaktadır. Dört halkaları ( ayrıca AmacıYüzük olarak da bilinir )SCRUF jant , ( ayrıca ÖzgürlükHalkası olarak bilinir)stres halka,lenfatik tespih ( HarmonyRing) ve aynı zamanda Ring olarak bilinenLipid Yüzük ( vardır belirlenmesi ) .

scurf halkairis çevreleyen karanlık bir halkasıdır . Onun varlığıderi çok kalın olduğunu gösterebilir , böylece toksinler ter yoluyla kolayca kaçmıyor . Ayrıcavücut çok fazla mukus üreten olduğunu böbrek sorunları gösterebilir , ya da olabilir. Son olarak , bu duygusal yakın almak için çekilmiş veya zor olduğunu düşündüren " , kalın deri " psikolojik bir işaret olabilir .

Stres halkaları bir ağaç gövdesinde halkaları gibi ,gözün boyunca mevcut . Bunlar kas stres ya da zihinsel stresin belirtisi olabilir .

Lenfatik tespihdış iris çevresinde küçük bir halkasıdır . Bulut gibi halkalenf sistemi , mukus , sinüs sorunları veya böbrek sorunları birikmesi ile ilgili bir sorunu gösterebilir . Lenfatik halkalar da çok empatik insanlar üzerinde görünebilir .

Nihayet,lipid halkairisindış kenarını çevreleyen ve karartan bir kalın beyaz halkasıdır . Kalp damar sorunları , karaciğer sorunları , tiroid problemleri , Parkinson ya da diyabete yatkınlık gösterebilir . Çoğunlukla yaşlı hastalarda bulunan ,lipid halka da sadece mizaç katılık anlamına gelebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com