| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | sivrisinek Alıntılar |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sivrisinekler kendilerini olduğu gibi sprey itibaren sivrisinek bilezik için losyonlar için , bir sivrisinek kovucular için birçok seçenek vardır düşünebilirsiniz

Nasıl Sivrisinek kovucular arasında seçim . Doğru sivrisinek kovucu seçimi zor bir görev gibi görünüyor , ama gerçekten bu zor değil . Talimatlar 1itici deet içerip içermediğini kontrol edin


. Birçok bilimsel çalışmalar ile deet kovucular böceklere karşıen etkili olduğu bulunmuştur .
2.

arzu DEET'inkonsantrasyonunu seçin . Açık hava etkinliği ne kadar süreceğini unutmayın. Eğer uzun bir süre için dışarıda olacak ediyorsanız, deet daha yüksek bir konsantrasyon ile bir itici isteyeceksiniz . Sadece dışarıda kısa bir zaman harcama olacaktır Ancak , daha küçük bir konsantrasyon ile bir itici yeterli koruma sağlayacaktır .
3

açık hava etkinliği ile iticiformunu karşılaştırın . Belki de bir güneş koruyucu ile birlikte gerek . Belki de su geçirmez olması gerekir . Belki bir bilezik gibi giymek istiyorum . Sizin açık hava etkinliği seçtiğiniz kovucuşeklini belirlemek gerekir .
4.

sivrisinek kovucu uygulayın . Eğer bir sprey seçerseniz , birkaç santim uzaktaderi veya giysilerdenşişe tutun ve cömertçe sprey . Sıvı tüm maruz kalan cildinizi kapalı olduğundan emin olun . Eğer bir losyon kullanırsanız , yine tüm maruz kalan deri kaplı olduğundan emin olun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]