| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | sivrisinek Alıntılar |

Sağlığı ve Hastalıkları

Güvenle Deet Böcek kovucular Nasıl Kullanılır

Deet böcek kovucular yanlış kullanıldığında çok zararlı olabilir . Gereksiz yere eğerdeet kimyasal içeren sivrisinek kovucular hatta ölüme neden olabilir . Olsa deet böcek kovucular kullanırken güvende kalmak için yolu vardır. Nasıl keşfetmek için okuyun. Deet böcek kovucular kullanırken talimatları her zaman okuyun veşişe üzerindeyön ve önlemleri izleyin 1


. Sen yaptın müteşekkir olacağım . Ayrıca kesikler , yaralar , ya da tahriş olmuş cilde deet sivrisinek kovucular sprey asla .
2.

deet böcek kovucular sprey zaman , yüzünüzde doğrudan sprey asla . Bunun yerine , ellerinizedeet kimyasal sprey ve sonra , ellerini kullanarak , onunla yüzünüzü ovalayın . Hep uzakta ağız ve gözlerdenkimyasal tutun . Çocuklarınızın güvenli kalmasını böylece
3

Her zaman uzakta genç çocukların deet böcek kovucular tutun . Çocuklarınızın evinizin herhangi deet ürünleri dokunmak olmadığını bilsin .
4

değil aşırı deet böcek kovucular yapın , ve sadece elbise altında giysi üzerine değil deet sivrisinek kovucular geçerlidir. İsterseniz maruz kalanderidedeet ürünü sprey olabilir .
5

içeri gelirken , bu deet böcek kovucu vücudunuzun kurtulmak için en kısa sürede olabildiğince bir duş var . Eğer duş yapamıyorsanız , sabun ile herhangi bir tedavi cildinizi yıkayın . Onları tekrar giymeden önce de tedavi giysilerinizi yıkayınız .
6

kapalı alanlarda deet böcek kovucular sprey asla . Sen dışarıdapencere açık veya kapalıürünü sprey olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]