|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | sivrisinek Alıntılar
Sağlığı ve Hastalıkları

Sivrisinekler civarında Su Nasıl Engellenir

Sivrisinekleraçık hava yaşam tarzı için bir engel vardır . En yaygın sıkıntı kendi ısırıkları neden olduğu , ancak onlar da ciddi hastalıklara iletebilir . Erkek sivrisinek gibi bahçe havuzları , birdbaths , ve su birikintileri gibi küçük su ceplerinde larva bitki . Ayakta su tedavisi ve sivrisinekler cinsalanları minimize koyunda evinizin yakınındakisivrisinek nüfusu tutmak için esastır . Tamamen sivrisinek nüfusunu yok etmek imkansız olsa da,sivrisinek yaşam en aza indirmek mümkündür . Sen Havalandırıcı havuzları
larvisitlerin
Böcek
Daha Talimatını Göster
Sivrisinek yiyen balık ihtiyacınız olacak şeyler ayakta tutan çöpleri çıkarın

1
su . Içecek kutuları , kovalar , lastikler , ve brandaları genellikle durgun su içerir .
2

herhangi trashcans , tekne, saksı dipleri ve el arabası boşaltın . Onlar kullanımda değilken üzerinde bu öğeleri çevirin .
3

yağmur olukları temizleyin . Oluklar tıkanmış , bunlar durgun su ile alanları olması muhtemeldir .
4

su sızıntısı herhangi bir armatür veya klima tamir . Bu kaçaklar zamanla su birikintileri oluşturmak .
5 düzenli bahçe havuzları ve birdbaths suyu değiştirin

.
6

sivrisinek yiyen balık ile herhangi bir bahçe havuzları veya süs havuzları doldurun. Bu balıklar duran suyüzeyinde serilir sivrisinek yumurta yiyin. Sivrisinek balık, koi , sarasa kuyruklu yıldızlar veya shubunkins sivrisinek yiyen balık örnekleridir .
7.

su kaynağına yakın bir yarasa evi yerleştirin . Yarasalar 600 sivrisinek bir saat yemek bilinmektedir . En yarasa evleri yerleştirme bir yıl içinde işgal edilir .
8.

yüzme havuzları veya göletler bir havalandırıcı ekleyin . Sivrisinekler ayakta su tercih , bu yüzden herhangi bir ajitasyon yumurta döşedikleri önleyecektir .
9.

herhangi ayakta suya bir larvisit ekleyin . Örnekler Sivrisinek Dunks , PreStrike Granül ve Sivrisinek Hızlı öldür granül. Etiket üzerindekitalimatları izleyin .
10

su çevresinde alanlarda sivrisinek için hedef böcek uygulayın . Birçok bahçe hortumu bağlanarak ve püskürtme ile kullanıma hazırdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]