|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | sivrisinek Alıntılar
Sağlığı ve Hastalıkları

Balon buketi yapmak nasıl

Corsages bileklerini veya lapels süslemek ve malzemelerin geniş bir dizi yapılmış, en yaygın çiçekleri . Ancak, alışılmışın dışında materyaller ilginç ve gurur buketi stilleriyaratılmasına katmaktadır. Örneğin, bir balon buketi oldukça kendini açıklayıcı . Balonlar ve diğer öğeleri olay herhangi bir türü için takılabilir çarpıcı bir çiçek buketi oluşturmanıza yardımcı olur. Things küçük balonları Paketi
ihtiyacınız olacak
İpek kurdele roll
Makas
İpek çiçek
Çiçekçi bant
Zanaat yapıştırıcı tüp
Bileklik bilezik /bileklik elastik


1 küçük balonlarıpaketinden dört balon seçin


Daha Talimatları göster . Küçük yuvarlak su balonları bu görev için yeterli . Sadece çapı üç inç her biri önlemler kadar her balonu patlatmak . Bir düğüm her bir balon kapalı kravat .
2

birlikte paketlenmiş bunlarındüğümlü uçları ile elinizde dört balonlar kavrayın . Bir tek , sıkı bir düğüm haline hep birlikte dört düğümlü biter kravat . Bu bir çiçek gibi şekilbalonlar bağlanır .
3

10 inç ölçmerulodan ipek kurdele uzunluğu Snip . Bir inç genişliğinde bir geniş -gauge şerit seçin. Basit bir yay içineşerit kravat . Yayön düğüm içinbalon çiçeğidüğümlü lastik Tutkal . Bu görev için kumaşa taşlar ve aplik yapıştırılması için bir zanaat tutkal jel kullanın . Beş dakika boyuncaşerit kurumaya bırakın .
4

seçimçiçeğinden çıkıntılı kök yalnızca yaklaşık bir santim bırakarak bir ipek çiçekkök Snip . Çiçekçiler bantlakalan kök sarın .
5çiçeğinsarılı kök çıkıntı etrafında bir sarmal içinde zanaat yapıştırıcıyı sıkın

. Dört balonmerkezine , ilk kök ,çiçek kaydırın. Bir dakika boyunca yerdeçiçek tutmak içinmerkezi halinebalonları basın , sonra bırakın .
6

bir bilezik bilezik veya elastik wristlet yüzeyineipek kurdele yayters yapıştırın. Giymeden önce 30 dakika boyuncabalon buketi kurumaya bırakın.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]