| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | kene Alıntılar |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Güvenle Tick Kaldır

Yani dışarıdan gelen ve sizin cilt içine kendini gömülü bir kene olduğunu fark etti ? Eğer evde güvenle bunları kaldırmak gibi endişe etmeyin . Dışında bahçe işi yaparsanız Siz bahçenizde vakit geçirmek , ya da sadece zevk alarak ,
Daha Talimatları göster
ispirto 1


Cımbız ihtiyacınız olacak şeyler bir yürüyüş için köpek , şansını kenelerin payınıza rastlamak edeceğiz . ( Kendiniz ya da köpek ) bir kene pahalı tıbbi krize dönüşmesi yok Çıkarma , güvenli bir şekilde evde sağ yapılabilir . İhtiyacınız olanilk şey, cımbız bir dezenfekte keskin bir çift . Ispirto senin cımbız sterilize yardımcı olabilir .
2

Sonra, muhtemelen gibicilde yakınkene yakala . Buradafikir, emin vücut değil ,kenenin başının üzerinde sıkı bir duruş almak yapmaktır . Eğer vücut tarafından dışarı çekmeye çalışırsanız ,başcilt gömülü kalır ve sorun teşkil etmeye devam edecektir . Yani sıkıcakenenin başını al emin olun .
3

cımbızlakenenin başının üzerinde güçlü bir kavrama sahip olduktan sonra , kadar yukarı uzak yavaş ve istikrarlı bir hareketderiden çekin deridenkene bültenleri .
4

ya kaldırılması veyaısırık sırasında kendisikene zararlı bakterilere için yara açığa çıkarabilir . Bir doku üzerine ispirto biraz batırın veyarayı temizlemek için aşağıbölgeyi silin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]