| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | Genç Madde Bağımlılığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Alkol veya Uyuşturucu belirtileri nasıl Spot

Uyuşturucu ya da alkol bağımlılığı sevdiğimiz ya da sağlık sorunlarına neden yaşam tarzı seçimi ve sonuçta hayatı tehdit edici hale gelebilir zararlı kimyasallara maruz tanıdıklarına içerir . Kimseergenlikçağında madde kötüye kimseyi , bu şüpheli istiyor , sabit akran baskısı bazen kendi kararlarını ağır basar . Madde bağımlılığı belirtilerini tanımaya karşı harekete geçmeye zor ve hatta zor olabilir . Uyuşturucu ya da alkol bağımlılığı ve nasıl eylemde şüpheleniyorsanız eğer kullanabileceğiniz birkaç taktik var . Talimatlar
1

birilerinin görünümünü veya yaşam tarzı ile ilgili ani değişikliklere dikkat edin. Eğer uyuşturucu şüpheleniyorsanız , kırmızı bir yüz ya da kızarmış yanaklar arayın. Eğer alkol her türlü şüpheleniyorsanız , böyle farklı bir tutum olarak bir birey değişiklikleri görmek için deneyin .
2.

şüphelibireyselgece ve gündüz için nereye Sürekli izlemek . Kendi açıklama için sorular sormak ve onlar gibi bakmak ve onlar geri dönmek ya da onlar ayrılmadan hemen önce ne gibi davranıyorsun ne görmek .
3

kişisel alışkanlıkları ve küçük bir değişikliğe dikkat edin şeyler. Onların uyuşturucu ya da alkol kötüye ise bireyin kendi dişlerini daha fazla kenetlenmesi görebilirsiniz . Onlar , farklı koku her zaman göz teması önlemek ve onların nefes denemek ve örtbas etmek için bir sürü nane ya da diş eti kullanabilirsiniz . Ilaçların içine bireysel nakit kısa olabilir, bu yüzden ödünç para için sorarsanız her zaman haberdar olabilir . Kişinin kendi odasında bir sürü kalan veya aile üyeleri ve arkadaşlar büyük bir kaçınarak , çok gizlice hareket olabilir . Bağımlıları , bazen göz uyuşturucu ve alkolkokusunu örtbas etmek için kendi gözündekızarıklık azaltmak ve kullanımı parfüm ve kolonya eğilimi damlası kullanabilirsiniz .
4

bireysel ilgilidir nasıl değişikliklere yakından tutun onların aile ve arkadaşlar için . Kişi , faaliyetleri sırasında çekilme olabilir iletişim olmaz ve küçük olaylar üzerine kızıyor . Bağımlıları gibi , yüksek sesle bir sürü küfür ya da aşırı yorgun hareket olarak , onlar için normal değil bir şekilde hareket edilebilir .
5

kişi okul ya da iş gibi şeyler ilgisini kaybederse görmek için izleyin . Suiistimal Geç okul ya da iş veya hiç gösterilmesini gösteren başlayabilir . Onlar da tamamen kendi işinkalitesi hakkında bakmakta durabilir .
6.

kişi hasta hissetmeye iddia ya da garip davranıyor ne sıklıkla görmek için izleyin . Bağımlıları kusma , depresyon , terleme , baş ağrısı ve mide muzdarip . Sizin için izlemek gereken işaretler aşırı yeme ve içme , kesikler ve çürükler ve ağırlık ani değişiklikleri içerir . Öğeleri evbağımlıları içinde genellikle değildir
7

rağmen, bu garip görünümlü boru gibi şeyler aramak , olağandışı sarma veya alüminyum folyo kaplar . Bu öğeler onları duman böylece uyuşturucu yapmak ve taşımak için kullanılan olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]