| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | bebekler Sağlık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bebek için Heat Rash kurtulun nasıl

Bir bebek için bir isilik sıcak iklimlerde veyasıcak yaz aylarında çok yaygındır. Göre, "Birinci Yıl Ne olacağını , " bir isilik ( sayfa 509 ) "yüz , boyun , koltuk altı ve üst gövde üzerinde küçük kırmızı noktalar " ile karakterizedir . ( Sayfa 509 ) " terleme nedeniyle tıkanmış ter bezi kanallarının biriktiğinde " Bir ısı döküntü oluşur . Bazı ısı döküntüleri ciddi değildir ve kolay ev ilaçları ile tedavi edilebilir . Diğerleri tıbbi tedavi gerektirir. Göre, " Ne olacağınıBirinci Yıl , " bir bebek varsa " püstüller , şişme artış veya kızarıklık " ( sayfa 509 ) bir doktor aranmalıdır . Sen Küvet
bez Fan
Soğuk su ihtiyaç vardır Daha Talimatları 1. kakışıyor bir kundaklanmış bebek
göster
.

katmanları çıkar . O sarılmış ya da battaniye swaddled isebebeği ambalajını . Bebek hala sıcak ise kazak , ceket ve hatta pantolon ve çorap çıkar .
2. nemli bir bezısı aşağı getirir .

bebeğin vücudunda bir serin ve nemli bir bez yerleştirin . Bebeğin vücudunun değişik alanlar üzerindeserin bez sürterek yavaş yavaşısı aşağı getirin .
3 Cool banyoları gerçekte vebebeği serin yardımcı . yapmak için önceki girişimleridöküntü hafifletmek vebebeği serin yoksa

soğuk sudabebeği batırın . Sıcaklık yaklaşık 70 derece Fahrenheit olmalıdır. Çok soğuk su bebekler için tavsiye edilmez .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]