| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bilişsel Ötelemeyi Geliştirmek için nasıl

Bilişsel değişen negatif düşünce kalıplarını değiştirerek ve tersineişlemidir . Bu tedavi görenhastanın kendi düşüncelerinin artan bir farkındalık geliştirmek ve onların ruhsal davranışlarını " değişen " üzerindeki niyetlerini odaklanmak gerekir . Bu bir alışkanlık ya da bağımlılık bırakma hatta odaklanma ve dikkati geliştirmek , uçan bir korku fetih anlamına gelebilir . Bilişsel kaymasısürecini iyileştirmek vegeçişhasta için daha olumlu bir deneyim yapmak için takip için birkaç önemli adım vardır . Talimatlar 1 her gece yeterli uyku alın


, en az altı ila sekiz saat
. Biz daha aktifgündüzleri bizim terapi yapan olabilir rağmen başarıyla bilişsel desen kayması için gerekenbilinçsiz işleme kadar aslında , uyku sırasında olur kanıtlanmıştır .
2

Bu sessizce bir anda on beş dakika nefesinize odaklanarak anlamına gelse bile , günlük meditasyon . Eğer kendi evinizinrahatlığında yapabilirsiniz ücretsiz rehberli meditasyon , sunan web siteleri ve podcast bol vardır . Eğer günlük bir geri çekilme olarak kullanabilirsiniz , emin olun sizin aile ya da sokak gürültü ile rahatsız olmayacak sakin bir yer bulabilirsiniz olun . Önemli olan sadece , nefes düz bir omurga tutmak ve meditasyonsüresince içeriye odak çekerek , tüm vücudunuzu dinlenmek için.
3

listeleri yapmak için bir günlük tutun edin olumsuz düşünceler , sonra vardiya veya kağıt üzerinde bunları çevirmek , sizin düşünce kalıplarındakideğişimi izlemek mümkün olacak . Korku ise, "Ben yeterince para asla , " bu düşünceyi dışarı geçebilir ve , gibi başka bir şey yazmak " Ben her zaman almak için yeterli para var . " Bu mantıklı ve korkularını iletişim , ama aynı zamanda onların üzerinde kontrole sahip gibi hissediyorum değil sadece harika bir yoldur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com