| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yaygın Anksiyete Bozukluğu ile olanlar için Hobiler

genelleşmiş anksiyete bozukluğu olanlar için sağlıklı ve üretken hobiler bulma kontrol altında anksiyete ve geviş tutmak önemli bir yardımcısıdır . Sadece kısa bir süre için ,doğru yönde atılmış bir adım olsa bile , zevk bir şey dinlenmek ve odaklanmak için güçlü olmak . Bu tür örgü , resim , çizim veya bina şeyler gibi el sanatları

El Sanatları, uzak anksiyete ve ruminating düşüncelerindendikkatini yaratıcı ve üretken bir hobi olarak .
Günlüklerinde

Günlüğü onların göğüs kapalı düşünce ve endişeler olsun yanı sıra anksiyete yatan nedenleri kesin olarak belirlemek için bir kişi yardımcı olur .
Reading

Okuma yaygın anksiyete bozukluğu olan bir kişi için sağlıklı bir hobidir. Okuma düşünceler geri endişeleri kayması için küçük bir oda bırakarak , verimli bir beyin sağlığı için hobi hem de zaman alıcıdır .
Yoga

Yoga meditasyon şeklidir ve kişinin sağlığını yararlananzihin temizleyerek ve iç huzuru bulma söz değil, çok faydalıdır gevşeme . Karın solunumu da panik dönüşmesini kaygı tutmaya yardımcı olur , yoga anahtarıdır .
Spor

Spor anksiyete muzdarip herkes için büyük bir hobi vardır . Bültenleri kendinizi iyi hissetmenizi özelliklemerkezi sinir sisteminde , aktif gerginlik bültenleri olmak ve endorfinvücuda .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com