| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Paketi Rat Sendromu

Paketi sıçan sendromu . Birisi bir yapmacık bir hastalık için sevimli bir isim icat gibi ilk başta , bu sesler . Ama rat pack sendromu çok gerçek. Onun hafif şeklinde , bu bir sıkıntı olabilir ve rahatsız edebilir. Ciddi durumlarda sağlık ve güvenlik kaygıları sunabilir ve dikkatle ele alınmalıdır . Açıklama

bir koleksiyoncu olmak bir paket sıçan olarakaynı değildir . Koleksiyonerler düzenlemek ve onlar tutmaköğeleri katalog , ve onların koleksiyonlarındaöğeleri izlemenize .

Paketi sıçan kişilikleri şeyler birikir . Genellikle "Ben birgün gerekebilir şey " ya da " atmak için çok iyi" alakasız öğeleri , şeylerin bir ürün yelpazesine . Yığılmayı bir paket sıçan olmanın bir parçasıdır . Birikmiş şeyler nadiren uzağa koymak veya herhangi bir şekilde organize edilmektedir . Bu paketlenmiş ve dolaplar içine kazıklı , ya da odanınköşelerinde yığılmış edilebilirler .
Belirtileri

ciddi istifleme Bu tür yaklaşık 1 milyon kişiyi etkilemektedir ABD . Bu kez istifçileri çoğunlukla yaşlı insanlar oldukları sanılıyordu , ancak çalışmalar tüm yaş gruplarında ortaya çıktığını bulduk . Onlar genç bir kişi daha uzun istifleme beri daha kolayyaşlılarda kabul edilebilir veyaşlı akrabalar ve sosyal hizmet çalışanları tarafından daha bakım veren ziyaretleri maruz kalmaktadır . Aşırı hikayelerhaberlerde bildirilen , bir sosyal hizmet uzmanı , bir eve giren hikayeleri odadan odaya almak için yürümek , sadece dar bir yol olduğunu gazete ya da eski giysi dolu yığılmış .

Bu derece istifleme , ancak nadir değildir. Istifleme tanınmış bir anksiyete bozukluğu olduğunu ve ailelerde çalıştırmak eğilimindedir .

Rat pack sendromu içinen sık belirtilen neden obsesif - kompulsif Nedenleri kişilik bozukluğu . Bu bozukluk kararlar bir yetersizlik , sorun bitirme projeleri , uzak ve mükemmeliyetçi eğilimler atmak şeyleri sıralamak için bir yetersizlik ile karakterizedir .

Farklı ama benzer bir obsesif - kompulsif bozukluk başka bir nedenidir . Bu kişi istif bir ihtiyacı hissetmeye neden kalıcı kaygı üreten düşünceler veya dürtüler ile karakterizedir .

Diğer nedenleri dikkat eksikliği bozukluğu , depresyon veya bunama olabilir .
tedavi

tedavi anti - depresan anti - anksiyete veya diğer ilaçların içerebilir . Terapikişideğişiklikleri işlemek olur . Sık sık onun önbelleği ile mükemmel mutlu olduğu

" temizlemek " içinkişi, nasıl yaşaması gerektiğini dikte çalışıyor şeklinde olabilir Başlarken . Bazen haşarat veya böcekler ciddi vakalarda mevcut , ya da çöp veya çöp peynir edilir . Bu gibi sağlık sorunlarıbiriktirip muazzam ek anksiyete neden olabilir , hangi hızla ve tamamen ele alınmalıdır .
Eğer tanıdığınız bir İstiflemenin varsa

Nasıl Yardım bozukluğu , yardım sunabilir . Her zaman nazik önerilerde bulunmak ve saygılı olmak . Bazı şeyleri toplamak yanlış bir şey yoktur o abartılı ve kontrolsüz ve sağlık ve güvenlik riskleri sunduğunda ,sorun ortaya çıkar . Birçok kişi duygusal değer tutmak veya anıları uyandırmak şeyler istif . Onlar atmak için çok fazla değere sahip olduğu görülüyor, çünkü hala kullanılabilir (ama asla kullanılmış ) olan ürün peynir vardır . Size sunabileceğien yararlı şeylerden biri şeyleri ayırmama yardım veevde bir düzen oluşturmak için zamanı. Amacınıza sağlam ama empatik olun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]