| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | migren |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Visual Migren Nedir

Bir görsel ( oküler ) migren kişiden kişiye değişebilir görme bozuklukları ile migren olduğunu. Migren sırasında, değişiklikleri, görme bozuklukları neden olan kan akışı oluşabilir. Siz sadece görsel bozuklukları ve hiçbir ağrı ile görsel bir migren olabilir . Görsel migren belirtileri

belirtileri görme bozuklukları , uyuşma hissi bir ekstremite veya yüz , kafa karışıklığı ve konuşma veya dil ile zorluk içerebilir . Görme bozukluklarıen sık görülen belirti ve görme kaybına , zikzak çizgiler , parıltılı noktalar , ışık kör noktalar ve yanıp içerebilir .
Bir görsel

Nedenleri Nedenler migren stres, duyusal uyaranlar , yorgunluk , kafa travması , açlık , bazı gıdalar ve ilaçlar , çevresel değişiklikler ve hormonal değişiklikler bulunmaktadır. görsel için
Tedavi

Tedavisi migren over- the-counter ağrı kesiciler , triptanlar , ergots ve anti - bulantı ilaçları içermektedir .
Önleme

önleyici ilaçlar kardiyovasküler ilaçlar , antidepresanlar ve anti - nöbet içerebilir ilaçlar. Stres yönetimi de görsel migren önlemede yardımcı olabilir .
Testler ve Tanı

doktor bir göz muayenesi yapabilir , bilgisayarlı tomografi ( BT) veya manyetik rezonans görüntüleme ( MRI görsel migren hastası varsa teşhis için ) sınavı .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com