| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğal olarak kabarcıklar Heal nasıl

tahrişe neden deride genellikle blister bir akışkan madde ile ilgili olarak alt katmanın ayrılmasını derinin dış tabakası ile sonuçlanır. Bazı durumlarda , blister enfekte olan ve tahriş olabilir . Blister iyileşmesi ve enfeksiyon riskini azaltmak için doğal, etkili yolu vardır . Talimatlar 1 ılık tuzlu suda ıslatarakkabarcığın etrafındakibölgeyi temizleyin


. Sirke ve sıcak su veya sarımsak yağı da etkili bir şekilde temizlemek .
2

ayakkabı ve çorap karşı sürtünmeblister koruyun olacaktır . Ayakkabı ve çorap giyildiğinde gevşek bir bandaj veya moleskin kullanın ve günde bir kez değiştirin. Blister kırma önlemek için deneyin . Kabarcığın içindeki sıvı doğal olarak geri deri içine absorbe edecektir. Daha sen bir şeydaha hızlı iyileşirblister karşı sürtünme korumak ve hissedeceksinizdaha az ağrı .
3

alanı kapsayancildi Korublister drene eğer . Sıvı drene sonra kalanderi çıkarılır olmamalı doğal bir bant yardımcıdır. Eğer yardımcı olabilir eğerblister pop etmeyin . Bazen yardım ancak bunun üzerine ağırlık koymak , ve yanlışlıkla açılan olamaz. Bazen çok büyük ve günlük işleyişini etkiler. Eğerblister doğal olarak iyileşmesine yardımcı olmak için pop ve tamamenbölgeyi temizlemek için kullandığınız herhangi bir enstrümanın sterilize .
4.

iyileşmesini hızlandırmak için Aloe Vera veya E vitamini gibi bir soğutma yağ kullanın. Buz ve ıslak çay poşetleri yararlıdır vebölgeye ağrı rahatlama getirecek .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com