| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

İnsanlardaki Yuvarlak Worms Tedavisi

Yuvarlak solucan insanlar ' bağırsakları bulaşabilir parazitlerdir . Bunlar, aynı zamanda, nematod olarak bilinir. Onlar toprakta yaşamak ve insanlar ellerinde onları almak ve ardından ağızlarını dokunun genellikle sonravücuda olsun. Bazıları daderi yoluyla alabilirsiniz . Yuvarlak solucan üreyen ve erişkin solucanlar içine yumurta olgunlaşan , hayatta kalmak için insan bedenlerini kullanırlar. Yuvarlak solucan farklı türleri vardır . Bunlar, 1 milimetre ilâ 1 m herhangi bir boyut aralığında olabilir . Enfeksiyonlar genellikle hijyen ve sanitasyon yoksul bölgelerde meydana gelir. Sıcak iklimler deenfeksiyona insanların daha yatkın hale getirebilir . Bir kişi bir yuvarlak kurt belirtileri

İşaretlerenfeksiyona neden olan türlerin türüne bağlıdır. Belirtilerdışkıda kan gelen karın ağrısı değişir . Bir kaşıntılı döküntü , ishal , ateş , öksürük , nefes darlığı ve hırıltılı solunum darlığı da bir yuvarlak kurt enfeksiyon sonucu olabilir . Medendazole gibi
İlaç

Antiparazitik ilaçlar ( Vermox ) ve albdendazole ( Albenza ) bir yuvarlak kurt enfeksiyonu tedavi etmek için kullanılabilir. Reçete edilebilir diğer ilaçlar analjezikler , antihistaminler, antibiyotikler ve anti- enflamatuar bulunmaktadır. Bu belirtileri gidermek için ya da bir bakteriyel enfeksiyonu tedavi etmek içindir .
Cerrahisi

vücutta ağır bir istila varsa , ameliyat gerekli olabilir yuvarlak solucan kurtulmak için . Cerrahi desolucanlar organları tıkalı veya delikli olan durumlarda gerekli olabilir . Bu enfeksiyon veya şok açan , organlar ölmeye neden olabilir . Apandisit da bir enfeksiyon komplikasyonu olabilir .
Besin Destekleri ve Maryland Medical CenterÜniversitesi Beslenme

Uzmanlar yuvarlak solucan bulaşmış birçok insan yetersiz beslenmiş olduğunu söylüyor . Kapsamlı bir beslenme planı ve tedavi yuvarlak solucan önlemeye yardımcı olabilir . Bunlar , daha fazla acı ya da baharatlı yiyecekler yemek , bol su içmek , daha az et ve daha fazla balık yemek ve düzenli egzersiz öneriyoruz.
Otlar

hiçbir otlar başarıyla yuvarlak solucan tedavi ederken , uzmanlar da , tedavi yardım ya da yuvarlak solucan önleyebilir , genel sağlık ve artırmak için kanıtlanmıştır söylüyorlar .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com