| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Paraziter Worms kurtulmak için Ana Çözümü

Parazitik kurtlar herkesi etkileyebilir . Onlar kontamine yiyecek ve su , böcek ısırıkları , cinsiyet veya dışkı ile temas yoluyla sözleşmeli olabilir . En yaygın nedeni tıkanmış sindirim sistemi ve kolon kaynaklanmaktadır. Bağırsakları yedeklenen hale geldiğinde , mukoid plak parazitler içindoğru ortamı yaratmak , kurar . Parazitler sadecesindirim sistemindenhayati besinleri absorbe değil , aynı zamanda zararlı toksinler serbest . Tedavi edilmezse bu sağlık sorunları bir dizi yol açabilir. Papaya

Papaya parazit solucan kurtulmak için çok etkili bir ev çözümdür. Bu antimicrobiotic özellikleri içerir . Papaya tohumları solucanlara karşı güçlü bir ilaçtır caracin içerir . Papaya da bırakır caracin içerir ve bağırsak solucanları öldürmede çok etkilidir .

Çiğ papaya bir sütlü sıvı var . Bu sıvı papain denilen bir sindirim enzim vardır. Parazitik solucanlara kurtulmak yardımcı olmak için , sıcak su ve bal ile bu sıvı içmek .
Sarımsak Süt

Sarımsak parazitik solucanlara karşı güçlü bir caydırıcı olduğunu . Peel , beş diş sarımsak ve ince dilimleyin. 16 oz ekleyebilirsiniz . Küçük bir tencerede süt . Bir raddeye gelene kadar çok yavaşiçeriğini ısıtın , ve sonra hemensıcaktan çıkarın . Pot örtün ve bir gece bekletin . Busarımsak dahasüt demlenmeye sağlar . En az bir saat kahvaltıdan önce aç karnınasarımsak süt bir bardak içilir. Sonraki yedi gün boyunca kahvaltıdan önce bir bardak içilir .
Keten tohumu ve Karanfil

Ground aşağı ince bir toz haline keten tohumu ve karanfil bir avuç . Gıda üzerine bolcatoz serpin , ya da 2 çay kaşığı alır . Her gün düz tozu . Bu 30 gün boyunca uzun süreli tedavi olmak anlamına edilir .
Elma sirkesi

sindirim sistemininasiditesini artırılması parazitik solucanlara daha az misafirperver yapacak . 2 yemek kaşığı alarak kolayca yapın. elma sirkesi yemeklerden önce her gün. Bu aynı zamanda parazit solucan almak sizi engelleyecektir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com