| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Yeni yürümeye başlayan çocuklar pamukçuk belirtileri ve belirtileri

ardıç bir mantarüremesine neden olduğu bir enfeksiyondur . Oral pamukçuk nedeniyle olgunlaşmamış bağışıklık sistemlerinin bebeklerde ve küçük çocuklarda yaygındır . Hemşirelik bebekler ve küçük çocuklar emzirme kendi meme pamukçuk gelişebilir anneleri , olarak , özellikle risk altındadır . Pamukçuk yakın zamanda antibiyotik almış çocuklar veya astım gibi durumların tedavisinde inhale steroid kullanmış olanların oluşabilir . Pamukçuk kendi kadar açık olabilir , ama doktorlar pamukçuk olan bebekler veya küçük çocuklar için bir anti - mantar ilacı reçete muhtemeldir . Kremsi beyaz bir görünüme sahip lezyonlar

lezyonlar çocuklar oral pamukçuken yaygın belirtilerinden biri vardır . Süzme peynir andıran bu yamalar ,dil , iç yanak , diş etleri veyaağızçatısında görünebilir . Lezyonlar sildi veya kazınmalı ve ovuşturdu veya alıntı yaparken az miktarda kanama olabilir edilemez .
Cilt

ağızköşelerindecilt Çatlak boğaz olmak ve kuru ve pamukçuk ile çocuklar ve bebeklerde kırık görünebilir . bebeklerde
ağrı

ardıç ağrı eşlik , ama bu değil ' olabilir her tdurumda . Hala emziren Toddlers ağrılı veya rahatsız olması ve sık sıkmeme koparmak için hemşirelik bulabilirsiniz .
Zorluk Yutma

pamukçuk tedavi edilmezse , ciddi olabilir velezyonlaryemek borusu içine yayılabilir . Bu oluştuğunda Yutkunma ağrılı ve zor olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com