| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Siyah kalıp ve küf Sağlık Sorunları

kalıp , ve mikroskobik sporlar , her gün soluduğumuzhavada yüzen ,çevrenin doğal parçaları olsa da küf olarak adlandırılan Siyah kalıp , sağlık sorunları bir dizi neden olabilir . Kimlik

Kalıplar onların ayrışma sonucunda , her sonbaharda böyle kurutulmuş , kahverengi yapraklarınotomatik geri dönüşüm gibi , organik maddelerin parçalanması doğanın sürecinde yardımcı vedünyaya dönmek mantarlardır .
onlar nemvarlığında siyah bir renk alır zaman
nem

Kalıplar potansiyel olarak tehlikeli olur. Bu yüksek nem veya su hasar mevcut evlerin veya binaların içinde sorunlu olur.
Etkileri

Solunması veya dokunmadan siyah kalıp neden olabilir gibi alerjik reaksiyonlar hapşırma , burun akıntısı , deri döküntüsü veya astım atakları .
zayıf bağışıklık

zayıf bir bağışıklık sistemine sahip ya da bağışıklık sistemi tepkisini azaltmak ilaçlar , şansınız üzerinde iseniz şiddetli veya ölümcül , siyah kalıp tepkiler artmıştır . Sporlar solunmasıakciğerleri etkileyebilir ve zatürreye sebep , ya da burun pasajda açılmış ise , sinüzit yol yapabilirsiniz . Enfeksiyon dabeyne yayılmış ya dakan dolaşımına ve vücuda zarar .
Deri ve siyah küf sporları cildinize Köşkü ise Nails

olabilir olabilir tecrübe siğiller veya ağrı , kızarıklık ve inflamasyon . Enfeksiyon da el ve ayak tırnakları renk bozulmasına neden olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com