| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

MRSA : Sömürgelerin tasfiyesi Protocol

metisiline dirençli Staphylococcus aureus (MRSA ), genellikle enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılan antibiyotik dirençli hale gelmiştir bir bakteriyel enfeksiyondur. Çünkü mücadele için kullanılan olağan ilaçlara olan direnci , sömürgesizleşme olarak bilinen bir yöntem olarak tedavi için gereklidir. Böyle Bactroban ( Mupirosin ) olarak Sömürgelerin tasfiyesi

burun merhemi için gerekli Malzemeleriburun pasajda birmerhem uygulamak için temiz bir pamuklu çubukla birlikte gereklidir . Ayrıca alkol bazlı dezenfektan ovmak , birkaç pamuk topları , tek kullanımlık jilet ve diş fırçası gerekir .
Sömürgeden

miçiminde Süreciuygulanmalıdır alkol bazlı temizleyici ile herhangi enfekte alanlarda temizlik sırasındaburun deliklerinin içinde üç kez bir gün veenfekte de günde en az üç kez yıkanmak gerekir . Herhangi bir jilet veya diş fırçasıbakteri yayılmasını önlemek için her kullanımdan sonra güvenli bir şekilde atılmalıdır .
Sömürgeden Faydaları

MRSA ilaçlara dirençli olduğunu ve olduğundan oldukça bulaşıcı , sadece dikkatli sömürgesizleşme geçer vebakteriyi yenerek herhangi bir gerçek umut olduğunu önemsiyorum. Emin her alanda titizlikle dezenfekte yapma sürekli bir protokol takip ve tüm araçları düzgünsömürge protokolünün imha iseniz virüslü bir hastayı tedavi edebilirsiniz .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com