| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Alkol Tedavisi Gerçekler

Alkolizm alkol ve içme üzerinde kontrol eksikliği fiziksel bağımlılık ile karakterize bir hastalıktır . Alkol bağımlıları alkol fiziksel olarak bağımlı olmayabilir , ama onlar alkol yaşamlarında sorunlara neden bu kadar içilir. Alkolizm ve alkol bağımlılığı başarıyla tedavi edilebilir. Tedavisi Fiziksel Bağımlılık

Alkolizm tedavisi 4-7 gün sürer detoksifikasyon yoluyla hastalara yardım fiziksel bağımlılığı adresi . Birçok hasta yoksunluk semptomlarını önlemek için ilaçlar gerektirir. Bazı doktorlar da hastalar içmek içingüdüsünden yardımcı ilaçlar reçete.
Psikolojik Bağımlılık

Alkolizm tedavisi danışmanlık ve davranış değiştirme teknikleri ile hastalar sağlayarak psikolojik bağımlılığı ele Tedavisi . Bazı programlar çiftler ya da aile terapisi içerir . Alkol problemleri genellikle depresyon gibi diğer ruh sağlığı sorunları , eşlik çünkü , tedavi programlarının yanı sıra bu koşulları ele .

Alkol tedavisi hem de uygulanır Özellikleri bir poliklinik temeli ve konut tesislerinde . Konut programları genellikleMaryland Üniversitesi Tıp Merkezi göre , yaklaşık 28 gün sürer . Birçok hasta tedavi bittikten sonra danışmanlık almak veya grup terapisi katılmak devam .
Hususlar

Birçok alkolik ya da alkol bağımlıları alkol ile sorunu tanımaz . Genellikle arkadaş ya da aile üyelerinden bir müdahale tedavi aramak için bir kişi teşvik etmek gereklidir . Alkolizm ya da alkol bağımlılığı belirtileri yalnız içme , göz kararması , içmeyi durdurmak yoksunluk etkilerini yaşıyor , onun etkilerini hissetmeye daha fazla alkol ihtiyacı ve iş sorunlarınız bulunmaktadır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com