| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Engelliler |

Sağlığı ve Hastalıkları

? Sosyal Güvenlik Engellilik için gerekli olan Formlar

Bir zihinsel ya da fiziksel engellilik kazançlı istihdamı korumak için bir kişinin yeteneği ile müdahale edebilir. Online Brent and Associates yaralanma avukatlar göre ,Sosyal Güvenlik Kurumu ( SSA ) sakatlık ödemeleri yılda 8000000000 $ harcıyor . Fiziksel veya zihinsel bozukluğu normal işleyen bir bireysel engeller varsa , sakatlık için bir uygulama hoş bir rahatlama sağlayabilir . SSA önemlisakatlık başvuru sürecini kolaylaştırdı ve adaylara online en gerekli formları bulabilirsiniz . Online Başvuru

SSA online başvuru yaşı , sosyal güvenlik numarası ve ya engelledi ya da çalışmak için bir kişinin yeteneği ile müdahale sakatlık başlangıcı hakkında temel demografik bilgileri sorar . Sosyal Güvenlik tarafından tanımlanan Engellilik bireysel bir tam çalışma görevleri veözürlülük artık bir yıl sürdü ya da ölüme neden olabilir anlamına gelir . Uygulama tamamlamak için 10 ila 30 dakika sürer ve bireylerin telefonlabaşvuru tamamlamaseçeneğine sahip.
Engellilik Raporu

başvuru sürecindeen önemli biçimi olarak ,sakatlık raporu ayrıntılı bir kişinin engellilik ve gerçek tıbbi tanıdoğasını açıklar . Rapor yoğun istihdam geçmişi ( yani , önceki iş ve işle ilgili görevleri) belgelemektedir. Sakatlık raporusakatlık ve nasılsakatlık , normal , günlük aktiviteleri engelli ve istikrarlı bir istihdam korumak içinkişinin yeteneği etkilenen ilgili semptomlarınsüresini inceler . Raporda listelenenbilgilerin eksiksiz olması ve doğru istihdam ve günlük yaşam içinde bir bozulma yansıtmalıdır . Bilgi formları Yayınraporunu eşlik doktor vehastalık aşina diğer klinisyenler için doğrudan gönderilmesi gerekmektedir . Bir kere bütün belgeler tamamlanmış ,yerel sosyal güvenlik ofis bir karar için Services ( DDS ) belirlenmesiEngellilik bütünüylebaşvuruyu .
Diğer Gerekli Belgeler

SSA sitesinden indirilebilir formatta bulunansakatlık marş kitlerisakatlık görüşme içingerekli belgeleri derlemek yardımcı gerçeklersakatlık başvuru süreci ile ilgili sayfaları ve çalışma sayfaları ( yani , sakatlık mülakat listesi ve tıbbi çalışma sayfası ) bulunmaktadır . Başlangıç ​​kiti sakatlık Sosyal Güvenlik tanımının bir bakış sağlar veonline başvuru ve sakatlık raporu bağlantılar sağlar . Bireylerinengellilik sayfası kontrol listesi için derlemek gerekir belgelerin örnekleri doğum belgesi , vatandaşlık kağıtları , W - 2 veya serbest meslek döner bulunmaktadır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com