| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Alerjiler |

Sağlığı ve Hastalıkları

Orchard Grass Alerjiler

Orchard çim çim poleni alerjisi neden olduğu bilinençim çeşitleri biridir . Olanlarbahçesi çimhavaya polen ters bir reaksiyon gelişebilir . Çimen alerji bölgeye ve mevsime göre değişir ; genellikle alerji hastaları en çokbahar ve yaz aylarında etkilenir . Çimen alerji belirtileri genellikle ağaç polen alerji ve saman nezlesi benzer . Orchard Grass

Orchard çim Avrasya'ya bir çim yerli , ancakAmerika Birleşik Devletleri'nde popüler hale gelmiştir . Çim kesilmemiş sol arasında 3 ve 4 metre yüksekliğinde yetişen bir yıllık. Kısmi gölge nemli topraklarda büyür . Çim yaygınPolen Kütüphane web sitesine göre , bir zemin örtüsü olarak bahçesi ağaçların altında dikilir.
Polen Sezon

Orchard çim genellikle polen büyük miktarda üretir Mayıs ve HaziranPolen Kütüphanesi göre . Çim çoğu alerjiye neden olan türlerigeç ilkbahar veya yaz başlarında polen bol miktarda üretmek . Polen sayımlarıyüksek olduğunda , alerji belirtileri geliştirmek için muhtemeldir .
Diğer Faktörler

polen üretiminin yanı sıra , diğer faktörler allerjik katkıda reaksiyonu. Polen sayımlarıVaxa web sitesine göre , nem , yağmur ve insan faaliyetleri tarafından etkilenir . Polenhava kuru olduğunda kolayca yüzer edemiyor çünkü nem genellikle polen sayılarını azaltır . Yağmur da polen yıkayarak polen sayıları düşürür . İnsan aktivitesi ,çim biçme gibi , meyve bahçesi çimen polenlerine karşı hassas olanlar için alerjik bir reaksiyona neden polen uyandırmak olabilir . A
Belirtileri

En sık görülen semptomlar polen alerjisiYanlış Tanı web sitesine göre , çoğu polen alerjisi ile ilişkili olanlara benzer . Nefes darlığı , hırıltı ve öksürük gibi astım benzeri semptomlar yaygın bir meyve bahçesi ot alerji ile ilişkilidir . Diğer meyve bahçesi çim alerji belirtileri hapşırma , kaşıntı, ve baş ağrısı .
Önleme /Çözüm

bir meyve bahçesi ot alerji dertli belirtileri önlemek için sipariş alabilir çeşitli adımlar vardır gelişmekte . EMedTV web sitesine göre , bir alerji hastası kendi çim kesmemeli veya biçme sırasında bir maske takmalıdır . Polen sporlarıngelişimini azaltır çimleri kısa kesti tutun. İnsanlar da polen sayımları en yüksek 5 ve 10:00 arasında açık hava etkinliği kaçınmalısınız .
Tedavi

önleme stratejilerinin yanı sıra , meyve bahçesi çim tedavi yolları vardır Yanlış Tanı sitesine göre polen alerji , . Önleme stratejileri antihistaminik ilaçlar ve bronkodilatörkullanımını içerir . Bronkodilatörler astım ile ilişkilibelirtileri tedavisinde yardımcı . Antihistaminikler , gözlerde kaşıntı rahatlatmak hapşırma ve diğer alerji belirtileri olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]