| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sağ Cam Silecekler seç Nasıl

Cam silecekleri hafif ve ucuzdur , bu nedenle birçok araç sahipleri doğal olarak kusursuz bir satın alma olduğunu varsayıyorum . Aslında , sizin tipik sürüş koşulları için tasarlanmış eski bıçakları veya bıçaklar önemli ölçüde bozulmuş görünürlük yol açabilir . Olursa olsunelemanları getirecek ne nereye gidiyoruz sen biliyorsun sağlamak için , bu araç içindoğru cam silecekleri seçmek önemlidir. Talimatlar 1

mevcut silecek bıçakları açın ve bir hortum ya da sisleme cihazı kullanarak kendi çalışmasını test
Sizin Bıçaklar inceleyin
. Bıçaklar titreyerek ise , çizgi ya da tamamen başarısız , gıcırdıyor , bunun nedeni .
2

anlamayasorunu teşhis etmekbıçakları inceleyin önemlidir . Çatlak ve çarpık kauçuken yaygın iki sanıklar vardır , ama aynı zamandakauçuk bir bükülmüş çerçeveyi ya da bir bölünme görebilirsiniz .
3

yıpranmış bıçağı çıkarın vegötürün araba tamircisi , sendoğru olanı seçebilirsiniz böylece .
sağ Maç Sayfa 4

yerel bir oto dükkanındaseçim göz atın
seçin . Bu gün , cam silecekleri bazıları özellikle kış aylarında veya hava için hava kalkanı ile tasarlanmış , yüksek hızlarda "cam sarılmak " folyolar dahil , kauçuk kompozit ve kılıfları çeşitli gelir .
5

komisyon üzerinden son bıçakları gönderilensorun dayalı satın alma . Kauçuk sert büyüdü ve kırık varsa , mesela, kurumaya ve sıcak havalarda elastikiyetini kaybeder olmayacak UV - dirençli bir ürün almak istiyorum .
6

yüksek debıçakları test hız eğer . Birçok oto mağazalar şimdi maksimum güvenilirlik sağlamak için onlar akıllı seçimler yapmak istiyorsanız haberdar alıcılara ikram edilir çünkü
7

. , Test sürüşleri için izin , bir yıl sonra silecekleri değiştirin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com