| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Güvenlik Traveling |

Sağlığı ve Hastalıkları

Tatil Sezon için Sürüş Güvenliği İpuçları

Tatil aileniz ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek üzereyiz . Onları almak sağlamak için, butatil sezonunda seyahat ederken gerekli önlemleri almak önemlidir . Tatil sırasında sürücülerinsayısıoluşumu ve araba kaza olasılığını da artırır , yani önemli ölçüde artırır . Kendinizi ve güvenlik ipuçları sürüş taşımainsanları korumak . Emniyet Kemeri Zorunlu

Birçok kişi emniyet kemeri rahatsız edici ya da kırışıklık tatil giysiler vardır bulmak mı . Eğer bir kaza varsa Ancak, emniyet kemeri takmayan çok büyük bir sakatlık geçiren ya da kötü riskini artırabilir .

Omuz kemerini almak ve arkasından yerleştirmek de iyi bir fikir değil . Onlar halakoltuğa ölçülü çünkü birçok insan yanlış bir şey görmüyorum iken bir çökme var ve ileriye sarsmayın yoksa , bu sırt ve baş yıkıcı sonuçlara neden olabilir .

Çocuklar gerektiği her zaman arka koltukta olacak . Sen her zaman çocuğunuz içinönerilen araba koltuğu olmalıdır . Lütfen çocuk oto koltukları üzerindekayışları kontrol edin ve bazı çocuklarınanne onları habersizce unfasten çünkü onların koltuk içine çocukları koymak her zaman gerili olduğundan emin olun .
Yolu üzerinde Eyes tutun ve kulaklar Uyarısı

tatillerinde seyahat Birçok anne- çocuk çığlık olacak ,radyo blaring ve çalışan taşınabilir televizyon . Buyoldan dikkatinizi çekmek ve bir araba kazasında neden olabilir, tüm dikkat dağıtıcı vardır . Müzik ve televizyon kapatın ve çocukların mümkün olduğunca sakinleştirmeye çalışın . Çocuklarınaracın dışında kendi enerjisinin bir kısmını sınırdışı edebilir böyleceyolculuk sırasında sık mola almak önemlidir bu yüzden zaman zaman zor bir görev olabilir .

Yalnız seyahat ediyorsanız , yeterince düşük müzik tutmak , böylece bir araba korna veya acil aracı sirenleri duyuyorum . Eğer yaklaşan tehlikeli bir durum biliyorsanız çok araba kazaları önlenebilir .
Tüm Times Uyarı olun

uzun bir süre sürüş uykulu iseniz ya da uzun bir gün geçiriyorum , onu durdurmak ve şekerleme ya da bir başkasının sürücü olması önemlidir . Birçok kişidireksiyon başında uykuya ama sonra yapmak ve feci kazalara neden olabilir sanmıyorum . Herkes yeterli uyku kazanılmış değil varsadireksiyonda uykuyayeteneğine sahiptir .
Sen

tatil ayarlanmamış Zamanda Gidilir olacak belirli bir süre için , ve akşam yemeği olabilir iken , hayat yemek daha önemlidir . Tatil için aile ve arkadaşlar görmek içinyolculuk yaparken zaman ayırın . Birçok sürücü sevdikleriyle kutlamak için zaman yapma ile boğulmuş , bu yüzden de kendi sürüş ancak diğer insanların dikkat etmek zorunda değil.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com