| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | Çevre Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bahçesi Malç üzerinde kalıp kurtulmak için nasıl

BuABD Tüketici Ürün Güvenliği Komisyonu tarafından tahmin edilmektedir ki orada varAmerika Birleşik Devletleri'nde oyun (Referans 1 , sayfa 1 ) ilgili yılda fazla 156.000 acil düzey yaralanmalar olmuştur . Test ve MalzemeAmerican Society yaralanma oranlarını düşürmek veAmerikan Özürlüler Yasası ( Referans 1 , sayfa 8 ) ile uyumlu olacak oyun alanı kaplaması için kurallar kurmuştur . Ancak,malç oyun alanı kaplaması ile bir sorun küflü olabilir olmasıdır . , Onu çıkarmadan onu öldürme ve buna karşı koruyarakkalıp kurtulmak . Sen Pitch çatal
Garden
ihtiyaç vardır Daha Talimatını Göster

kalıp - öldürme sprey EPA onaylı
Eldiven

Alerji maskeleri
tırmıklar 1

eldiven ve maske takın . Malç karıştırmaya bahçe tırmıklar ve pitch çatal kullanın . Bunun üzerinden elemek gibi kalıplı malçkazıküstüne gelecektir . Kalıplı malç büyük kümeleriyüzeye getirilecek . Bu kümeleri kaldırmak ve bir çöplüğü koyun .
2

dışarı gerikalan ahşap malç yayıldı . EPA onaylı kalıp - öldürme sprey ile sprey . Tüm kısımlarının muamele edilir ve böylece etrafında ahşap malç hareket ettirin. Sprey çocukların tekrar oynamak için güvenli önce kurumasına müsaade edilmelidir nasıl uzun üreticisinin talimatlarına uyun . Oyun o zamana kadar kapalı bantlanmış ve kapalı tutun.
Eldiven ve maske 3.

atın . Temizlik ve çamaşır suyu iletırmıklar ve Tırmıklarını dezenfekte . Kalıpoyun üzerine geri yayılmış değil böylece .
4.

küf oluşumu içinsebep bulçöplüğü kısa sürede boşalttı var . Bir yerdebahçesi yakınında bir tıkanmış drenaj arayın . Eğerdrenaj bulamazsanız ,oyun alanıalt taraflarında delikli borular içinoyun alanıkenarlarında prob . Bu süzgeçler açık olduğundan emin olun .
5

drenaj sistemi yerinde ise , bir hemen koymak gerekir . Oyun fon sorumlukişiye başvurun . Bu bir park kartı veya okul yönetici ya da bir PTA lideri olabilir . Oyun kendi drenaj sorunları hakkında şirkete ve nasıl bunları çözmek için konuşmak için o kişiyi isteyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com