| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | diş Temizleme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Waterpik Ultra Akülü Jet İpuçları

1962 yılından bu yana , Waterpik ağız sağlığı bakım ürünleri popüler bir üretici olmuştur . Bir Waterpik cihazı, bir diş fırçası ulaşamaz yerlerde iyice dişlerinizi temizlemek için verir . Waterpik cihazlar potansiyel diş etleri ve dişleri korumaya diş ipi daha etkili olabilir . Waterpik çeşitli cihazlar yapar iken ,Ultra Akülü Jet prim kablosuz cihazdır . Ultra Akülü Jet kullanıcı - dostu iken, bazı temel ipuçlarını öğrenmek içinzaman ayırdığınız cihazdanmaksimum fayda elde edilmesini sağlar . Temel Set - up

Waterpik Ultra Akülü Jet tamamen şarj tutun. Sadece yeni bir tane satın aldıysanız ,cihazı kullanmadan önce en az 24 saat şarj edin . Güç düğmesi kapalı ve Waterpik ve çalışan bir elektrik prizineşarj kablosunu taktığınız emin olun . Sizin Waterpik kullanmaya hazır olduğunuzda

,ana ünitenin içinesokun. Yerine oturana kadar hafifçe cihazın içineucu basın . Waterpik Ultra Akülü Jet sizin diş temizleme ihtiyaçlarına bağlı olarak kullanmak için ipuçları çeşitli gelir . , Farklı bir ile değiştirinana ünite üzerindekiçıkarma düğmesine basmak için bir ipucu kaldırmak için - . Ancak Waterpik çalışırkençıkarma düğmesine basmayın

Waterpik kurulumunu bitirmek için , dolgu rezervuar kadar . Bunu zaten yapmadıysanız ,üniteyi prizden çıkarınhaznesindekiflip- üst kaldırın ve ılık su ile doldurun . Rezervuarucu karşısında ,ana ünitenintabanında yer alır .
Bir Waterpik Ultra

kullanma saygısızWaterpik Ultra üzerindekibasınç ayarını ayarlayabilirsiniz düşük yükseğebasınç anahtarı . İlk kez kullanım için Waterpikdüşük ayarı kullanarak ve gerekirse basıncı artırarak önerir .

sürekli bir su akışı sağlar gibi , bunu kullanırken diktutunuz . Ayrıca , bir Waterpik kullanarak dağınık olsun , bu yüzden kullanırkenlavabonun üzerinde duruyor emin olabilirsiniz . Bu şekilde ağzınızdan çıkan herhangi bir sulavabonun içine düşmek değil tüm banyo zemin üzerinde olacaktır .

sadece sadeceucu altında bulunangüç anahtarı , flip, sizin Waterpik Ultra kullanarak başlatmak için" pozisyon " on .
Temizleme İpuçları

sadecediş eti çizgisinin üzerinde , 90 derecelik bir açıyla Ultra sizin Waterpik tutun . UltraWaterpik Eğerdiş ve diş fırçası ulaşamadığı diğer yerlerinalt kısmında aşağı yol çalışmasını sağlar . Dişlerinizi temizlemek için ,arka dişler ile başlar veön dişlerin doğrudiş eti çizgisi boyunca hareket ettirin. Maksimum etkinliği sağlamak için her diş arasında duraklatmak emin olun . En üst dişleri ile başlayın vealt dişlerin hareket . Ayrıca , yineazı dişleri ile başlayan ve ilerlemeye , hem de dişlerinarka tarafını temizlemek için emin olun .
Giderme İpuçları

Waterpik sızıntı varsa , rezervuar doğru takıldığından emin olun . Rezervuar temizlik amaçlı çıkarılabilir ve düzgün yatıştırıldı yok eğer sızabilir . Waterpik da her kullanımdan sonradepoyu boşaltma önerir .

biriminin tam her kullanımdan önce şarj edilir veşarj çalışan bir prize takılı olduğundan emin olmak için kontrol edin .

Hala sorun yaşıyorsanız , sen (800) 525-2774 de Waterpik Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com