| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | diş Temizleme |

Sağlığı ve Hastalıkları

Waterpik Avantajları

A Waterpik imal veWaterpik Şirketi tarafından satılan bir elektronik bazlı su ipi cihazdır. Bu basınçlı su yangın bakliyat plak ve diş ve dişeti arasında yakın bulunan diğer biyofilm çıkarmak için tasarlanancihazın , üstüne dişhekimlerinin araçlarına benzer hassas kafaları kullanarak çalışır . Waterpik şirketwaterpik etkinliğini belirlemek için iç ve bağımsız hakemli üniversite çalışmaları hem de 50 araştırma çalışması yürütmüştür . Diş ipi Daha Etkili

NebraskaÜniversitesi'nde yapılan bir çalışma sonucuna ki , fırçalama ve diş ipikombinasyonu olarak gingivitis ve plak mücadele kadar etkili olduğunu kanıtladı fırçalama bir rejim ve daha az olan bir Waterpik'i ekleme kanama .
Nabız

Waterpik diğer diş hijyeni ürünler üzerinde sağlar bir avantajı titreşimli eylemdir. Suyunkısa patlamaları , bir kullanıcı daha kolay parçalarını çıkarmak için izin verirplak , üzerinde sıkıştırma ve açma bir süre için izin verir.
Ortodonti

Waterpik ürünler parantez veya diğer dental implantlarınyarıklar iç temizliği için özellikle iyi . Kanada'da yapılan bir çalışmaortodontik ucu ile donatılmışWaterpik fırçalama ve diş ipi dize daha plak temizlemede 3.8 kat daha iyi ve tek başına fırçalama 5,8 kat daha iyi olduğunu gösterdi .
Uzun Vadeli Avantajları

Zamanla , bu plak içine sertleşmesine ve sitokin düzeylerini artırmak olacaktır . Bu kemik rezorpsiyon ve jinjivit yol açacaktır. Sağlıklı sitokin seviyelerini korumak içintek yol bir Waterpik diş irrigator yardımcı olabilir biyofilmsürekli ve titiz kaldırma vardır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com