| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Iridology |

Sağlığı ve Hastalıkları

Tanı Aracı olarak Iridology Nasıl Kullanılır

Iridologyvücudunkalanındagözüniris vesinirler arasındakibağlantı ile ilgili alternatif tıp şeklidir . Iris işaretleri için ve başka bir yerde vücudunda sorunlara işaret ediyor olabilir hücre değişiklikleri için incelenir . Iridology belirli hastalıklar veya koşullar için bir tanı aracı olarak kullanılmamaktadır. Aksine,vücutta olası sorun alanları keşfetmek ve bu açıklarınhasta farkında yapmak için bir araçtır . Bir tanı aracı olarak iridology nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin . Sen Iridology Grafikte
İnternet erişimi
Iridoscope
Bilgisayar ihtiyacınız olacak şeyler Iridology camera Sertifikalı Iridology Uygulayıcı
Daha Talimatlar bir aracı olarak Iridology kullanın Buradasınız göster
1

iris büyütmek için iridoscope kullanın sorun Alanları bulun. Bir ilkel büyütme aracı , bir el feneri ve bir büyüteç kullanılarak yapılabilir . A profesyonel sınıf iridoscope rağmen , tanısal amaçlı daha uygundur .
2

daha kapsamlı bir tanı yürütmek için bir iridology kamera ilegelişmiş iris bir fotoğrafını çekin . Iris bir fotoğraf olmasıuygulayıcı ve hasta birlikteiris görüntülemek sağlayacak .
3

nerede var ve ne olabilir sorunları belirlemek için bir iridology grafik karşıiris resmi inceleyin .
Kendi rengi ve şekli de dahil olmak üzere , var işaretlerin hangi tür için değil, aynı zamanda bu sorun yaşıyor olabilirsinizvücudun hangi organları gösterir içeri onları bulmakirisin hangi alan için . Değil sadece dikkat Lütfen iris tarafından belirtilengüvenlik açıkları gerçek sağlık koşulları dönüştü varsa 4

belirlemek için bir tıp doktoru tarafından muayene sorun alanları şüpheli var .
5

uygulama hakkında daha fazla bilgi bulmak içininterneti kullanın iridology ve nasıl Jon Miles çalışır ' ( aşağıda Kaynakları bakınız ) Web sitesinde " Sıkça Sorulan Sorular Iridology on " .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com