| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Iridology |

Sağlığı ve Hastalıkları

Iridology kullanma DENGESİZLİKLER Nasıl

Iridoloogygözüniris incelenerekvücutta dengesizlikler bulabilirsiniz alternatif tıp şeklidir . Iridology genel sorunları tespit yerine belirli koşullar teşhis etmek için kullanılır . Bu, kalp, akciğer , beyin ve omurga de dahil olmak üzere vücudun tüm organlarda dengesizlikleri bulmak için de kullanılabilir. Öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin . Sen Iridology Grafikte
İnternet erişimi
Iridoscope
Bilgisayar ihtiyacınız olacak şeyler Iridology camera Sertifikalı Iridology Uygulayıcı
Daha talimatlar bir Iridology Sınavı ile DENGESİZLİKLER bul
göster
1

iridoscope kullanarak inceleme içinirisi büyütün.
2

bir iridology kamera kullanarakiris bir fotoğrafını çekin . Iyi olanları dijital vardır . Sen hemen hızlı sonuçlar için bir bilgisayar ekranının üzerineiris resim yükleyebilirsiniz .
3

iris , sarı, kahverengi veya kırmızımsı işaretleri arayın . Bumetabolizma ve kan dolaşımı dengesizlikler gösterebilir .
4

Archus veyairiskenarında Sodyum halka arayın . Bu beyazımsı gri olan bir küçük bir daire gibi görünebilir . Yüksek kolesterol sonucu olabilir ki , yavaş bir metabolizma göstergesidir . Lütfen bulmak bir Archus veya Sodyum halka yaişaretikalp, beyin ya da sindirim sisteminde dengesizlikleri gösterebilir neredeiris bağlı .
5

profesyonel bir iridology grafik ileiris resimlerini karşılaştırın işaretler içine düştükleriiris sektörleri belirlemek veişaretler gösterebilir ne sorunlar . Grafik okuma ve sonuç çizim sertifikalı iridology uygulayıcısıyardım istihdam emin olun .
6

uygun olduğunda tıbbi yardım isteyiniridology incelemeninsonuçlarını kullanın . Okuma ciddi dengesizliklerin ortaya çıkarsa , doktorunuza bir ziyaret için olduğunu.
7

( aşağıda Kaynakları bakınız )" Iridology Şimdi " Web sitesinde iridology ve iridology sınavlar hakkında daha fazla bilgi edinin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com