| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Iridology |

Sağlığı ve Hastalıkları

Iridology nasıl kullanılır

Iridology gözün iris işaretleme veya bazı sağlık sorunları veya vücut içinde düzensizlikler karşılık gelebilir Renk değişikliği için incelenmiştir edildiği alternatif tanı şeklidir. O bir kırık bacak için tedavi edildi birininiris koyu çizgi görünce ,19. yüzyılda Ignatz von Peczely tarafından icat edilmiştir . Koyu çizgi okuşun ayağı iyileşmiş gibi kayboldu bacak yıllar önce kırılmış bir baykuş , iris gördüm benzer bir çizgi onu hatırlattı . Peczely onun hastalarında göz işaretleri ve hastalıklar arasındaki belge diğer yazışmalar gitti . Iridologists başka vücudunuzda bir sorun sinyali herhangi bir kadro için gözünü muayene , göz haritaları, ya da çizelgeleri kullanın. Talimatlar 1 bir iridology doktorunuzla bir randevu planlayın


. UygulayıcısıUluslararası Iridology Uygulayıcıları Derneği ( IIPA ) tarafından onaylı olduğundan emin olun . SenIIPA web sitesini ziyaret ederek yapabilirsiniz .
2.

uygulayıcısı için tam tıbbi geçmişi doldurun . Bu onun daha iyi iris anlamak ve okumak yeteneğini geliştirmek için yardımcı olacaktır .
3

uygulayıcının değerlendirme ile ilgili sorular sorun . Uygulayıcısı bir kamera ile göz bir resim çekmek vegöz grafiğe göre irisi incelemek için genişletmek olacaktır . Eğerprosedürmeşruiyeti konusunda şüphe varsa, güven hissedene kadar soru sormaya devam etmek korkmayın . Gözü analiz kullanılangrafik görmek isteyin .
4

keşfetti herhangi bir tıbbi sorunu teyit etmek için bir doktor ya da doktor ile bir randevu planlayın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]