| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Tıp Fatura |

Sağlığı ve Hastalıkları

Tıbbi Borç azaltmak için nasıl

Tıbbi borç birçok nedenden dolayı oluşabilir : örneğin , reçeteli ilaçlar , cerrahi, yüksek maliyetler ve hattaşişirilmiş maliyetleriyükselen maliyetler tıbbi malzeme satın alma ile ilgili . Şu anda tıbbi borçetkilerini yaşıyoruz , ya da sadece oluşmadan önce tıbbi borçolasılığını azaltmak istiyorsanız , istihdam birkaç maliyet tasarrufu adımlar vardır . Talimatlar faturanızı aldığınızda 1

sağlık kuruluşu ile anlaş
. Tıbbi Maliyet Savunucuları göre sadece ödediğinizfiyat müzakere ederek faturalarını azaltmak mümkündür . Bu amaç faturanızdaöğelerin" gerçek" adını öğrenmek başarmak için. Örneğin, hatta basit bir tahta dil basacağı Eğermadde için" tıbbi terim " ile ilişkiliyüksek maliyet tanımıyor yoksa size $ 20 veya daha fazla maliyet sonunda olabilir . Onlar için aşırı şarja ne ucuz ürün biliyor ve ağır bir indirim alabilirsiniz kifatura departmanının dikkatine getirmek .
2

tek seferde fatura ödeyin. Eğer tek seferde nakit olarak veya kredi kartı ile ödemeyeteneği varsa , bir indirim alabilirsiniz . Eğer onlar bir indirim sağlamak isetüm faturası ödemek sağlayıcınıza söyle . Health.com göre birçok sağlayıcıları defaten onların bütün fatura ödemek hastalar için % 20 indirim sunacak .
3

gelir açıklayın . Birçok hastane ve diğer sağlayıcılar da "adil ücret " ölçeğine dayanan şarj ederek tıbbi maliyetlerini azaltabilir " skalaya ödemeleri" sunuyoruz . Çoğu durumda , ancak yine de birçok durumdaaslında sonra çalışabilir , herhangi gerekli işlemler önce bu olasılığını tartışmak gerekir .
4

günlük ilaçlara alternatif arayın . Bu ilaçların jenerik ölçüde gelecekteki tıbbi borç azaltmaya yardımcı olabilir sürpriz olarak gelmelidir . Günlük Green göre , jenerik ilaçların birçok kullanıcı için % 52 oranında maliyetlerini düşürmek olabilir . Bu size tahakkuk mevcut borcunu kaldırmak yardımcı olmaz iken, zamanla borcunu azaltmak ve zaten ödenmemiş faturaları yetişmek için izin yardımcı olabilir .
5

bir tıbbi borç müzakere şirketi ile danışın . Böyle güvenilir bir şirket tıbbi borç azaltma konusunda uzmanlaşmış LeafLit vardır. Bu şirketler, tıbbi borç gözden ve ardından faturalarını azaltmak için sizin adınıza pazarlık kendi doktorlarına ve tıbbi fatura uzmanları istihdam . Kendi hizmetleri için ücret yaparken , genellikle size sağlık kuruluşu olacak daha bu şirketler için daha az ödeyecek .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]