| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | siğiller |

Sağlığı ve Hastalıkları

Duct Tape ile bir siğil Cure nasıl

siğiller yaşayan organizmalar oluşur . Onlar hiçbir yerden gelebilir ve onlar her zaman kurtulmak kolay değildir . Çirkin siğiller utanç neden olabilir ve kolayca başkalarına yayılır . Donma yanma ve çeşitli siğil merhemler işe yaramazsa , bu bantla bir güvenilir rulo çekin ve sert harekete geçme zamanı . Kanal bantyüz, cinsel organlar ya da rektum dışında vücudun herhangi bir yerinde siğiller kaldırmak için kullanılabilir. İstenilen
Daha Talimatını Göster
varsa , Kanal tapeTea ağaç oilQ - tipsBand - Aids
ihtiyacınız olacak şeyler 1 kuyusu ve kuru durulayın , sabun ile iyiceetkilenen bölgeyi temizleyin


.
2.

siğilin üzerine tamamen uyması için bantla bir parça kesin ; bir kenara .
3

doğrudansiğilin üzerine çay ağacı yağı bir kaplama uygulamak için bir Q - ucu kullanın . Çay ağacı yağı, doğal bir anti-mantar merhem olduğunu. Ayrıca sterilalanda tutmak yardımcı olacak doğal bir antiseptik olduğunu.
4.

siğilin üzerineönceden kesilmiş koli bandı uygulayın ve basın dış havadansiğil mühür sıkıca kenarları . Fikiryaşayan siğil virüsü zamanla azalacaktır havasız bir ortam yaratmak için olduğunu. Istenirse ,koli bandı kamuflaj için bir ten renkli Band - Aid ile kaplayın .
5

Her gün, duş veya banyo sonrasındakoli bandı çıkartın vesiğil inceleyin. Gevşek malzemesiğilin etrafında varsa , hafifçe tırnak törpüsü ilebölgeyi ovalayın. Çekmeyin veya gevşek deriyi gözyaşı yok . Çay ağacı yağı taze bir kaplama ve kanal bant taze bir parça geçerlidir . Birkaç gün sonra ortaya çıkabilecek herhangi bir açık yara alanlar kaçınarak , gevşek , çevresindeki deri vesiğil kendisiçay ağacı yağı konsantre .
6

olarak sekiz hafta boyuncakoli bandı siğil tedavisi devam gerekli. Siğil yeniden görünür eğersüreci tekrarlayabilirsiniz . Inatla yok reddeden bir siğil doktorunuz veya dermatolog ziyaret gerekebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com