| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | kanser | yumurtalık Kanseri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Geç Yumurtalık Kanseri Belirtileri

diğer birçok kanserin aksine , yumurtalık kanseri yumurtalık kanserininerken belirtileri genellikle diğer zararsız koşullar tanısı çünkü yakalamak ve erken aşamalarında tedavi etmek genellikle zordur . Geç yumurtalık kanseri belirtileri genellikle sadece onlar yumurtalık kanseri var ve zatenyumurtalıkların dışına yayıldı bulmak için , kadınların doktorlarına danışmak o kadar şiddetli olur . Her yıl , 15.000 'den fazla Amerikalı kadın buAmerikan Kanser Derneği'ne göre kadınlarda kanser ölümbeşinci önde gelen nedenidir yapma , yumurtalık kanserinden ölmektedir. Yumurtalık kanseri olan kadınların yaklaşık yüzde 75 yana Hususlar

genellikle geç yumurtalık kanseri belirtileri tecrübe kadar yanlış bir şey olduğunu fark yoktur , erken yumurtalık kanseri tespit nadirdir . Geç yumurtalık kanseri belirtileri tespit edildikten sonra,kanser 60 ve yüzde 80 arasında sağkalım oranları yapma ,pelvis yayılmış olabilir . Yumurtalık kanseripelvis dışına yayılır, sağ kalım oranları 10 ila 30 oranında zoka .
Geç yumurtalık kanseri belirtileri karın ağrısı ve şişkinlik , kalıcı bir duygu içerir

Özellikleri dolgunluk , kilo kaybı veya kazancı , vajinal kanama , yorgunluk ve sık sık idrara çıkmaihtiyacı .
Kimlik

çoğu yumurtalık kanseri vakası menopoz sonrası meydana genellikle 60 yaş üstü kadınlar. Bu kadınlar , yanı sıra yumurtalık kanseri aile öyküsü olanlarda , erken ve geç yumurtalık kanseri belirtileri , özellikle farkında olmalıdır .
Potansiyel

Yumurtalık kanseri sağkalım oranları nedeniyle erken potansiyeli hakkında bilgi için daha fazla erişim ve geç yumurtalık kanseri belirtileri , ve tıbbi uzmanlar son yıllarda artmış sağkalım oranları daha fazla kadın yumurtalık kanseri belirtileri tespit ve erken tedavi olarak yükselmeye devam edeceğine inanıyoruz .

Effects

kez geç yumurtalık kanseri belirtileri tespit edilir vekanser tedavi seçenekleri yaş vekanserin evresine göre değişir , tanı , ancak genellikle cerrahi, kemoterapi ve radyasyon tedavisi bulunur .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]