| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ne Tıbbi Yüz Maskeleri için kullanılır mı

? Yüz maskeleri, tıbbi, diş , cerrahi lazer bulunan ve izolasyon ayarları olabilir . Bu maskeler mikrop, hava patojenlerin , allerjenler , vücut sıvıları ve spreyler karşı önleyici tedbir olarak kullanılır . Seçmek için hangi tıbbi yüz maskeleri birkaç farklı türü vardır ; Eğerağız ve burun üzerinde yerinde tutmak için kulak döngüler , bağları veya elastik bantlar var maskeleri bulabilirsiniz . Bedensel Sıvılar

Tıbbi maskeler kan ve vücut sıvılarının nüfuz etmesine karşı bir önlem olarak kullanılır. Bu maskeler aksitakanburun veya ağız ulaşmak herhangi sıçraması veya spreyler karşı bir bariyer olarak hareket ederler. Maskeler genellikleameliyathane , dişçi ofisinde , bulaşıcı hastalık alanlarında ve vücut sıvılarından koruma bir sorun olabilir başka bir senaryoda, bu amaç için giyilir .
Kirlilik Kontrolü

Tıbbi maskeler solunum veya öksürük vasıtasıylahava yoluyla bulaşabilen bir hastalık veya enfeksiyonu olan kişiler tarafından giyilebilir . Bu maskelermaske arkasındamikrop veya bakteri tutacak ve onlarıhavaya salınmasını engeller. Bu amaçla giyilen maskeler gibi acil durumlarda bulaşıcı veya yüksek riskli grip sezonu olarak durumlarda kullanılmalıdır .
Bakteriyel Filtrasyon

Tıbbi maskeler takılabilir akciğerlere girmesini bakteri tutmak . Bir püskürtülür havadan patojen karşı bu önleyici bir tedbir . Patojen giyenin ağız ve burun ulaşmaz böylece maske bir engel olarak hareket edecektir. Bu bulaşıcı hastalık alanları , hastane ve diş ortamlarda giyilir ve düşük bağışıklık sistemi işleyişi insanlar tarafından.
Alerjen Koruma

tıbbi yüz maskeleri olduğu zamanlar vardır alerjenler nefes takan korumak için giyilen . Takan bahçe işi veya çok tozlu alanlarda temizlik ise budurum olabilir . Bu maskeler aynı zamandaağız ve burun kısmını ulaşmasını polen, küf , ve kurum önleyecektir . Bu aynı zamanda havadaki öğeler bu tür neden astım atakları eğilimli iseniz çok iyi.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com