|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Lazer Göz Ameliyatı
Sağlığı ve Hastalıkları

Cam Floaters için Lazer Tedavisi

göz doktoruna Yıllık gezileri Amerikalıların çoğu için olağan hale geldi. İnsanlar günlük yaşamı etkilemeye başlamadan önce düzenli bir göz doktoru görmek, olabilecek herhangi bir sorun için erken tanı almak içinen iyi yol olduğunu biliyoruz . Bazı durumlarda, ancak , bir kişinin bir sorun olabilir ve çok geç olana kadar bile bunu bilmiyor . Böyle vitreus şamandıraların iledurum olabilir . Önleme /Çözüm

vitreus flatörler almamak için güvenceli yolu hiç yok da , göz doktoru , anti- oksidanlar olarak hizmet vitamin alarak sağlıklı yemek yeme ve sağlıklı bir yaşam tarzı takip öneririz . Tüm bu şeyler yapıyor vitreus flatörler gelişmekte devam edeceğini garanti , ancak var. Bunları geliştirmek yaparsanız , onları tedavi etmek için bir yol olduğunu biliyoruz .
Kimlik

vitreus uçuşan farklı şekillerde bir çift insanları etkileyebilir . Bazen ,dertli görme tamamen engellenmiş olacaktır . Bu ağır vakalarda özellikle doğrudur . Ancak, diğer durumlarda ,dertli kendi vizyonu "geziciler " görebilirsiniz . Her iki şekilde de , bu daha ciddi bir durumdan muzdarip değil emin olmak için bir doktor tarafından kontrol edilmesi önemlidir .
Tedavi

Lazer terapi uçuşan cisimler tedavisi için yaygın bir yoldur . Cisimler , bir gözü veya her iki gözünde de gelişebilir . Busorunu ortadan kaldırmak için bir fail-safe yol değil , amaameliyat için iyi bir aday sayılır eğer , o zaman büyük olasılıkla olur geleneksel göz ameliyatı sizin için daha yararlı olacaktır . Lazer tedavisi (cerrahi flatörler kaldırmak için yapılan ) bir vitrektomi daha az invaziv olan .
İlk Adımlar

lazer tedavisi gerçekleştirendoktorhastanın gözleri dilate başlayacak . Öğrenciler dilatasyondoğru yüzdesini ulaştığında ,doktor genellikle Q anahtarı YAG lazeri içeren bir makine kullanacağız . Aydınlatma ve hedefleme ışınları 150 derecelik ölçen bir açıyla birbirlerine çapraz böylecemakinenin düzgün hizalanmış olacaktır .
Süreç

doktoramaçlayan ışın durulacak retina ve sonradonukluk odaklanmak amacıyla , yavaş yavaş geriye doğru hareket ettirin . Tek tedavi gereken hastalarda ,doktor patlama başına bir darbe kullanır . Her seans yaklaşık 20 dakika sürer , ama daha kısa bir miktarda alabilir ,tedavi yaparkendoktorun deneyimine bağlı .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]