|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Lazer Göz Ameliyatı
Sağlığı ve Hastalıkları

Lasik Sonuçları Artırmak İçin Nasıl

Lasik ameliyatı tamamen seçmeli; her zaman gözlük veya kontakt lens tercih edebilirsiniz . Size ve doktorunuza Lasik ameliyatı sizin için uygun olduğuna karar verirseniz Ancak , Lasik ameliyatısonuçları eskisi daha iyi olduğunu biliyorum . Örneğin, birçok insan, çünkü parlama ya da haleler gece görme veya zorluk güneş gözlüğü takan ile ilgili sorunlar hakkında şikayet var . Yeni teknoloji olduğunu azaltacaktır . Cerrahi zamanlama önce doktorunuza tümseçenekleri görüşmek ve başarılı bir sonuç için kendinizi hazırlamak . Talimatlar 1 deneyimli bir cerrah seçin


. Bu tür enfeksiyon , kronik kuru göz , Lasik flep sorunlar , haleler ve parlama gibi komplikasyonlar deneyimli bir cerrah ile gerçekleşmesi olasılığı daha azdır .
2

sağlığınızı değerlendirin , bu Lasik sonucunu etkileyebilir çünkü . Eğer zor vücudunuzun şeker hastalığı veya otoimmün bir hastalık olarak , iyileşmek için yapar bir hastalık varsa Örneğin , size komplikasyonlar olması daha muhtemeldir . Retinoik asit ve steroidler gibi bazı ilaçlar , aynı zamanda düzgün iyileşme önleyebilir .
3

Lasik ameliyatı için kullanılanlazer FDA onaylı olduğundan emin olmak için www.fda.gov de kontrol edin .
4

gözleri ovmak etmeyin . Sağ ameliyat sonrası, görme bulanık veya puslu olacak , ve bu durumda çoğu insan içgüdüsel gözlerini ovmak . Ama gözlerini ovuşturarakdoktor kesip yeniden konumlandırılmışkanadı bağdaki. Eğer bu gerçekleşirse , daha fazla tedaviye ihtiyaç olacaktır .
5

işi biraz zaman ayırın . Gözlerin ameliyat sonrası ışığa duyarlı olabilir . Çok fazla ışık veya stres onları teşhir birkaç gün boyunca gözlerinizi dinlenme ve olmamalıdır .
6

düzenli olarak doktorunuza başvurun . 24 ila 48 saat ameliyattan sonra doktorunuza başvurmanız gerekir , ve en az altı ay boyunca düzenli ziyaret programı olmalıdır .
7.

doktor reçete varsa göz enfeksiyonu ya da iltihabı önlemek için damla , kullandığınızdan emin olun onları .
8.

lenslerinizi kullanmayın. Görmeniz mükemmel olmasa bile , Lasik ameliyatı geçirmiş gözlerde kişileri giymeyin .
9

temassız spor oynamadan önce 1-3 gün bekleyin .
10

temas sporlarına katılmak için dört hafta bekleyin. Sen bir şey gözünüze çarpmak istemiyorum .
11 göz makyaj kullanmak bekleyin

. Doktorunuz göz makyajı ya da kremleri kullanmadan önce iki hafta kadar beklemenizi öneririz olabilir .
12

yüzmek ya da ameliyattan sonra 1-2 ay içinsıcak küvet içinde oturup etmeyin .


sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]