|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Lap Band Cerrahisi
Sağlığı ve Hastalıkları

Lap Band Cerrahisi Sorunu Nasıl

Lap Band cerrahi, minimal invaziv kilo kaybı cerrahidir. Diğer ameliyatları kurtarmak içinhastanede birden fazla gün ihtiyaç duyarken , sen Lap Band ameliyat aldıktan sonra sadece bir gün eve gitmek mümkün olabilir . Eğerhastanede takip edilmesi gerekmez iken , vücudunuzun kurtarmak için ek zamana ihtiyaç olacaktır . Talimatlar Lap Band Surgery Güvenle ve Etkili Kurtar
1

doktorlar terk etmeye hazır olduğuna inanıyoruz kadarhastane veya Lap Band cerrahi merkezinde kalın . Çoğu hasta 24 saat içinde taburcu edilir , ancak bu kezhasta veameliyat sırasında ortaya çıkan herhangi bir komplikasyon göre değişiklik gösterebilir .
2

hemen ameliyat sonrasında işten zaman ayırın ya da çalışmak için planlar yapmak evden . Çoğu hasta kurtarmak ve 1 hafta içinde işe dönmek mümkün . Bu süre boyunca, yorgun veya acıyan olabilir ve yatak istirahatı yapmayı daha kolay bulabilirsiniz .
3

Lap Band cerrah veya diyetisyen tarafından düzenlendiğidiyet uygulayın . Sizin diyet başlangıçta ezilmiş gıda , yumuşak gıda ve daha sonra katı gıda tarafından takip , sadece sıvı oluşacak .
4

doktorunuz tarafından önerilen süre sonra normal faaliyetlerini sürdürün. Eğer Lap Band ameliyatı kurtardıktan sonra , etkinlikler kilonuzu yönetmede yardımcı olabilir .
5

zamanlanmış edildiğinde takip ziyaretleri için doktorunuza görünün . Düzgün iyileşiyor sağlamaya ek olarak , ouygun boyutunaLap Band ayarlayabilirsiniz . Ilk ziyaret genellikle size iyi hissediyorum yoksa daha erken doktorunuzu ziyaret etmeniz gerekebilir rağmen , 4 ila 6 hafta sizin Lap Band ameliyat sonrası planlanıyor .
6

uğraşan insanlar için bir destek grubuna katılmayı düşünün kilo kaybı ile veya özel Lap Band iyileşme ile . Sizin duygusal esenlik ve güçlü bir destek sistemi devam faydaları yaşandığı için gerekli olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]