| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Tıp Fatura |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kardiyovasküler Kodlama Anlayın nasıl

Tıp fatura ve kodlama tıbbi tedavi teslim ayrı bir bilgi tüm vücudunu gerektirir . Pek çok hekim , hemşire ve diğer tıp doktorları kiralama veya kodları ve sigorta şirketleri ve Medicare kabul ve tazmin edeceğini terminoloji içine işlerini çevirmek için tıbbi billers ve programcıdan güveniyor nedeni budur. Tıbbi billers ve kodlama tıp uygulayıcıları değil çünkü Ancak , genellikleAmerikan Tıp Birliği Cari Usul Terminolojisi fatura için gereklidir ( CPT ) kodları anlamak için gelen bir öğrenme eğrisi ile karşı karşıya . Bu kardiyovasküler tedavi fatura ile çalışan fatura profesyoneller CPT kodlarını anlamak için onların uygulayıcıları ile çalışmak zorunda kalabilirsiniz demektir . Talimatlar 1. CPT kod kılavuzunu Eğitim ve93000 ve 94000 aralığında gelenkardiyovasküler kodlarına özellikle dikkat


. Kardiyopulmoner prosedürler aynı zamanda gibi92000 aralığında listelenen " 92995 - veya balon anjiyoplasti olmadan mekanik veya başka bir yöntemle perkütan koroner aterektonıi ; . Tek damar "
2 kardiyolog veya kardiyoloji ile konuşun

tıbbi tesis , uygulama ya da yaptıklarıen yaygın prosedürlerini anlamak ve bir listesini yapmak için müşterinin ofisinde hemşire . Birisi bu prosedürleri tanımlamak ve de bu not olabilecek diğer yollar değildir .
3

CPT kodu kitaba karşı listenizi gözden geçirin ve kullanmak için en yaygın olacakkardiyoloji kodları vurgulayın . Eğer derin bir anlayış isterseniz liste üzerindeönemli kardiyovasküler prosedürler kadar okuyun
4

. Prosedürleri daha aşina hale onlar çizelgeleri ve fatura yaprak size gelmek gibi daha seyrek ilgili müdahaleleri ve prosedürlerini anlamanıza yardımcı olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com