| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Sağlık Sigortası |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kapsamlı Sağlık Sigortası Tanımı

Sağlık sigortası bireylerin başka göze mümkün olmayabilir sağlık giderleri için ödeme yardımcı olmak için tasarlanmıştır . Bu daha kolay insanlar gerekli tedaviyi , pahalı prosedürler veya uyuşturucu içerir özellikle tedavi almak için yapar . Sağlık sigortası sigorta diğer türleri benzer bir şekilde çalışır . Poliçe çeşitli sağlık giderleri için kapsama karşılığında bir prim öder . Kapsamlı sağlık sigortası , sağlık giderleri karşılanmaktadır ne tanımlar . Tanımı

kapsamlı sağlık sigortasıAmerika Birleşik Devletleri'nde mevcut sağlık sigortasıen sık görülen tipidir . Birçok doktor ziyaretleri de dahil olmak üzere istisnalar , hastane masrafları, ameliyat ve rehabilitasyon olmadan sağlık giderleri geniş bir yelpazede kapsar çünkü kapsamlı denir. Poliçegiderleri için bir muafiyet ödemek ve daha sonrasağlık sigortası planı belirli bir yüzde ilegiderkalanını kapsar .
Değişkenler

Kapsamlı sağlık sigortası planları olarak değişebilir kapsadıkları sunmak ne kadar , hasta ve muafiyet boyutunun riski. Şirketgideri ödemeye başlayacak önce muafiyetler birkaç yüz dolardan birkaç bin arasında değişir . Bazı sigorta şirketleri sadece maliyetleri 50 ila 80 oranında kapsayacak , ama politikalar , belirli bir sınıra kadar ,muafiyet sonra yüzde 100 ödeme .
Sınırlı Fayda

Kapsamlı sigorta poliçe kapsamı nadiren diğer tür düşünün o kadar yaygındır ki , ama alternatif sağlık sigortası planları vardır . Tarifeli sağlık sigortası yılda herhangi bir sağlık giderleri belirli bir miktar öder ve doktor ziyaretleri belli bir sayıda sağlar , hiçbir gerekli muafiyet ile , fakatsayı maxed sonrapoliçe kalan bütün masrafları ödemek zorundadır . Sınırlı fayda planları kapsamlı ama sadece etkileyen bazı kanser gibi koşullar , ya da sadece fon belirli bir şekilde kullanımına izin gibidir .
Kaynaklar

Birçok kişi kapsamlı alırsınız sağlık sigortası kıdem tazminatı parçası olarakplanını içeren , kendi işveren aracılığıyla planlıyor. Şirketlersigorta şirketleri ile sigorta fiyatları tüm çalışanlara bu planları sağlamak için yapmak . Özel sağlık sigortası da bir seçenek olsa da , bu planlar doğru kapsamlı bir sağlık sigortası daha sınırlı fayda var eğilimindedir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]