| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Genel Sağlık Endüstrisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Elektronik Sağlık Kayıtları Türleri

Elektronik sağlık kayıtları hasta bakımı daha etkili ve verimli hale getirmek ve aynı zamanda sağlık maliyetlerini kurtarmak için bir yol olarak lanse edilmiştir . İşte bu EHRs depolanan bilgininbirkaç farklı türde kısa bir açıklama. Notlar

Doktorlar ve hemşirelerin hastanın kalmak sırasında yapılan notları bakım sürekliliğini sağlamak içinEHR içine girilebilir . Ayrıca, bu notları bir hastahastaneye bir iade-i ziyaret yapmak için varsa
Belgeler herhangi bir ziyaret

İçsel .Geleceğe atıfta ya da kalmak olabilir bir doktor ya da hastanehasta imzalamaları gerekir belgelerin bir dizi vardır . Bu belgeler sayısallaştırılmış ve EHR bir parçası yapılabilir .
Veritabanı bilgisi

Laboratuar test sonuçları , çeşitli enstrümanlar vebenzeri okumalardahil EHR sonra doktorlar bakım kararlar almalarına yardımcı çizelgeleri ve grafikler dönüştürülebilir veritabanları içintemel oluşturabilir .
Resimler

X - ışınları ve diğer türleri taramalar onları daha kolay doktorlar tarafından erişilebilir yapabilir ,EHR dahil edilebilir .
ilaçlar

bir hastaya verilen ilaçların listesi , yanı sıra reaksiyonlar bu ilaçlar ,EHR tutulur ve uygun ilaç tevzi sağlamak için de kullanılabilir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com