| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık | Hastalıklar ve Yaralanmalar |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sinir Hasarına İlişkin Bitkisel Çözümler Var mı?

Travmatik bir yaralanmadan sonra sinir hasarı meydana gelebilir, ancak bu sorun özellikle uzun bir süre şeker hastalığı olan kişilerde yaygındır. Sinir yaralanmaları, Amerikan El Cerrahisi Derneği'ni belirtir, sinirleriniz kesilirse, gerilirse veya uzun süre artan basınç sürelerine maruz kalırsa meydana gelebilir. Bitkisel ilaçlar sinir hasarınızı tedavi etmeye yardımcı olabilir, ancak bitkisel ilaçları kullanmadan önce her zaman ot ile ilgili konuları doktorunuzla konuşmalısınız. kırılacak lifler, sinirlerinizin darbeleri iletme kabiliyetini engelleyebilir. Kesilen sinirler hem sinir liflerinize hem de onları saran yalıtım kılıfına zarar verir. Uzun süreli yüksek kan şekeri seviyeleri - şeker hastaları arasında sık görülen bir durum - sinirleriniz üzerinde toksik bir etkiye neden olabilir, etkilenen bireylerde duyu kaybına veya motor fonksiyonlara neden olabilir. Şeker hastaları genellikle ayak uçlarında sinir problemleri oluşturur ve bu da alt ekstremitede ayak yaralanmalarına ve ülserlere yol açabilir.

Uygun Bitkisel Çözümler

Sinir hasarı ve sinir tedavisinde uygun olabilecek birçok bitkisel tedavi vardır Bu problemler, geleneksel olarak bu sağlık amacı için kullanılan bütün şifreler olmasa da, mevcut bilimsel test yöntemleri kullanılarak değerlendirilmiştir. Bazı bitkiler, uzman bir bitki uzmanı olan ve "Therapeutic Herb Manual" in yazarı olan Ed Smith'i not ediyor, skullcap çiçekli bitki, yulaf tohumu, St. John's wort çiçeği ve tomurcuk, kereviz tohumu ve lavanta çiçeği

Yararlı Bir Bitki

Yulaf, sinir hasarınızı tedavi etmenize yardımcı olabilecek bitkisel bir ilaçtır. Bir bitki tıbbı uzmanı, natropatik doktor ve "Dünyanın Kalbinden Bitkisel Tıp" ın yazarı Sharol Tilgner'e göre, yulaf, sinir sisteminize besleyicidir ve ayrıca sinir olarak da kabul edilir. Bir sinir, sinirlerinizi sakinleştirmeye yardımcı olan ve sinire bağlı ağrıyı azaltabilecek bir maddedir. Bu bitki geleneksel olarak afyon, morfin, alkol ve nikotin bağımlılığı da dahil olmak üzere bağımlılığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Uyarı

Her ne kadar bitkisel ilaçlar, sinir hasarınızı tedavi etmenize yardımcı olabilir Çözülmesi uzun zaman alır ve bitkisel ilaçların kullanılması olumlu bir sağlık sonucunu garanti etmez. Bazı durumlarda, bitkisel ilaçlar vücudunuzda güçlü ve beklenmedik reaksiyonları tetikleyebilir. Sinir hasarınızı veya diğer rahatsızlıkların tedavisinde bu güçlü doğal maddeleri kullanmadan önce, her zaman uygun dozu, tedavi süresini ve bitkileri kesmenin kriterlerini tartışın.

, , ] ]

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com